Nieuczciwy mechanik

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
snów

Nieuczciwy mechanik

Post autor: snów »

Naciągnął mnie mechanik, zostawiłam mu auto, umówiliśmy się na naprawę, a on zadzwonił i stwierdził że naprawił kilka innych rzeczy. Na które się nie umawialiśmy i których wcześniej nie wycenił. Przydałby mi się prawnik lub chociaż radca prawny żeby załatwić tę sprawę. Nie zamierzam płacić za coś czego nie zamawiałam.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Nieuczciwy mechanik

Post autor: mikksenia »

Rozumiem i strasznie współczuje tej trudnej sytuacji. To zawsze jest ogromny stres i dużo załatwiania, ale jeśli oszustwo jest widoczne, nie ma się co zastanawiać. Zanim jednak pójdziesz do prawnika, sprawdź porady prawne online gdzie wszystko jest rzetelnie rozpisane i pokazane krok po kroku, co na pewno pomoże Ci w ustaleniu pod jaki paragraf to podciągnąć. Powodzenia!
Janek8283

Re: Nieuczciwy mechanik

Post autor: Janek8283 »

Skontaktuj się z radca prawny Wrocław. Myślę, że będzie w stanie pomóc. Tylko musisz dokładnie przedstawić problem, opisać całą sytuację. Im więcej szczegółów, tym lepiej. Pozwoli to lepiej określić szanse na zwycięstwo itd. Ale ogólnie warto. Trudno lepszego specjalistę.
agataa

Re: Nieuczciwy mechanik

Post autor: agataa »

Uważam, że także warto rozważyć opcję jak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Te wycieraczki charakteryzują się solidnym wykonaniem i skutecznym zbieraniem wody, co sprawia, że są dobrym wyborem dla samochodów osobowych i dostawczych.
ODPOWIEDZ