notariusz

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:59

notariusz

Post autor: marianna »

szukam dobrego notariusza z Sieradza.
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 25
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:19

Re: notariusz

Post autor: terenia »

Niestety korzystam z usług jednej kancelarii, jak chce ktoś kogoś sprytnego i doświadczonego to tu http://www.notariusz-brzesko.pl/ - wszystko szybko, dokładnie i pewnie, ceny rozsądne
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: notariusz

Post autor: morgan »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą kancelaria notarialną, na której można w pełni polegać. Jeżeli mieszkacie w okolicach Zgierza to polecam wam zgłosić się do http://www.jeziorscy.com.pl/ Kancelaria ta prowadzona jest przez doświadczonych specjalistów, którzy znają się na wykonywanej pracy.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: notariusz

Post autor: gizwald »

Jeśli o mnie chodzi to w 100 % sprawdziła się Kancelaria Notarialna Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Profesjonalnie tam i spotkania są w miłej atmosferze a notariusz wszystko należycie tłumaczy, ogółem pełen profesjonalizm i dobre podejście do klienta. Kancelaria mieści się na Półwiejskiej.
nityró

Re: notariusz

Post autor: nityró »

Jeżeli mieszkacie na terenie Łodzi i rozglądacie się za porządną kancelarią notarialną to polecam wam zgłosić się do http://www.notariuszwlodzi.com.pl/ Sam kilkukrotnie korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że zawsze spotykałem się tam z profesjonalną obsługą.
BartekŻ

Re: notariusz

Post autor: BartekŻ »

Ja k mieszkaliśmy w Szczecinie to klika razy korzystaliśmy z pomocy kancelarii notarialnej na Edmunda Bałuki 21/1 http://www.szczecin-kancelaria-notarialna.pl/kontakt/ . Do kancelarii zapisaliśmy się bardzo szybko i nasze sprawy zostały załatwione w oka mgnieniu.
Grażka

Re: notariusz

Post autor: Grażka »

Ja jak sprzedawałem mieszkanie to korzystałem z pomocy notariusza z tego biura www.notariusznawoli.com. Została mi udzielona fachowa pomoc i wszystko zostalo załatwione tak jak powinno być.
mętrun

Re: notariusz

Post autor: mętrun »

Też ostatnio rozglądałem się za jak najlepszą kancelarią notarialną. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi kancelarii http://www.notariuszkarczewska.pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Krakowa. Tam na pewno spotkacie się z obsługą na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: notariusz

Post autor: Malewicz »

Jeżeli mieszkacie na terenie Otwocka lub okolic i rozglądacie się za porządną kancelarią notarialną to mogę wam doradzić kontakt z http://notariuszpuczylowski.pl/ To świetna kancelaria, możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm, fajne podejście do klienta i jasne tłumaczenie prawnych zawiłości.
kęrtem

Re: notariusz

Post autor: kęrtem »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Krakowa i rozglądacie się za odpowiednią kancelarią notarialną to polecam wam zajrzeć na stronę http://kancelaria-notarialna.krakow.pl/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Warto się do nich zgłosić.
uliś

Re: notariusz

Post autor: uliś »

Nie wiem czy wiecie, ale nie w każdym przypadku konieczna jest wizyta u notariusza. Np. zawierając umowę przedwstępną na zakup nieruchomości można iść do notariusza, ale nie trzeb. Wiążą się z tym jednak różne uprawniania, z których ewentualnie można skorzystać. Tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 jest ciekawy artykuł na ten temat. Myślę, że warto się z nimi zapoznać.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: notariusz

Post autor: nartin »

Wszystkim osobom mieszkającym na terenie Sosnowca i okolic, które rozglądają się za odpowiednią kancelarią notarialną polecam zgłosić się do http://www.notariuszsosnowiec.com.pl/ Tam spotkacie się z profesjonalną obsługą notarialną.
koloneł

Re: notariusz

Post autor: koloneł »

Potrzebowaliśmy pilnej pomocy w sprawie aktów notarialnych. To było oczywiste, że pomoże nam w tym nie kto inny jak solidny notariusz. Padło na absolutny profesjonalizm ze strony notariuszchwialkowski.pl . Takie wsparcie było nam potrzebne.
jikoński

Re: notariusz

Post autor: jikoński »

Przy współpracy z kancelarią notarialną https://notariusze-raciborz.pl/ załatwiłem niezbędne formalności dotyczące sprzedaży domu i wcale nie trwało to długo. Pewna kancelaria działająca zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy.
Awatar użytkownika
Mikmak
Posty: 99
Rejestracja: 11 sie 2020, 21:40

Re: notariusz

Post autor: Mikmak »

Ja jestem mega zadowolony z usług kancelarii notarialnej Artura Pędrackiego http://notariusz-pedracki.pl/ z Rybnika. W sumie trzy razy korzystaliśmy z jego usług i za każdym razem solidnie się sprawdził, to solidny, profesjonalny i bardzo miły notariusz, także jeśli mieszkacie w okolicy to zapamiętajcie sobie ten namiar.
tyśka1

Re: notariusz

Post autor: tyśka1 »

Na pewno w Gdyni jest dobry notariusz. Wiem, bo korzystaliśmy z jego usług. Tutaj http://notariuszgdynia.pl/ sobie zerknijcie. Trzeba stawiać przede wszystkim na profesjonalizm. Wiadomo, że każdy szuka kancelarii, gdzie jest taniej. Prawda jest taka, że wynagrodzenie jest podobne, bo określają je przepisy. Jakość obsługi jest jednak inna.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 416
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: notariusz

Post autor: mikksenia »

Dobry notariusz jest elementem niezwykle ważnym w sytuacjach rodzinnych, majątkowych czy nieruchomościowych. Warto zawsze mieć przy sobie specjalistę, który podejdzie do naszych spraw z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, a także będzie wspierał radą i sugestią. Polecam skorzystać z profesjonalnej pomocy notarialnej z https://piatekchemycz.pl/, gdzie stawia się na współpracę z klientem.
mómbars

Re: notariusz

Post autor: mómbars »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednią kancelarią notarialną, na której mógłbym polegać. W końcu zdecydowałem się na usługi https://www.jeziorscy.com.pl/ i mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa łódzkiego to polecam wam się do nich zgłosić.
żiżor

Re: notariusz

Post autor: żiżor »

To ja mam jak najlepszą opinię o tej kancelarii https://www.notariuszcebulski.pl/ Mieści się na Alei Korfantego w Gliwicach. Notariusz Mariusz Cebulski to świetny fachowiec, z nim wszystko idzie szybko i sprawnie a spotkania odbywają się w miłej atmosferze. Plusa daję za rozsądną taksę.
arekŁ

Re: notariusz

Post autor: arekŁ »

Ja mam jak najlepsze doświadczenia z tą kancelarią notarialną https://dagmaragwiazda.notariusz.pl/4623/ZAKRES_USLUG z Kobyłki na Wołomińskiej. Bardzo solidni fachowcy, spotkania są tam profesjonalnie zorganizowane, obsługa klienta bardzo dobra, stawki nieprzesadzone, także warto o nich pamiętać jeśli mieszkacie w okolicy i potrzebujecie pomocy sprawnego notariusza.
łuczak

Re: notariusz

Post autor: łuczak »

Przygotowaniem i sporządzeniem umowy sprzedaży nieruchomości zajęli się dla mnie https://www.katowicenotariusz-zapart.pl ... notarialne , którzy to okazali się absolutnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Skorzystanie z pomocy fachowca było w tym przypadku koniecznością, która sprostała naszym wymogom. Znakomicie wykonane zadanie!
rrł

Re: notariusz

Post autor: rrł »

Jeżeli szukacie dobrego notariusza, to powinniście sprawdzić ofertę kancelarii notarialnej Katarzyny Grzybowskiej https://www.notariusz-grzybowska.pl/akt ... ialne.html w Szczecinie. Korzystaliśmy z jej usług wielokrotnie, przy odpisach dokumentów, przy sporządzeniu aktów notarialnych, itp. Za każdym razem była profesjonalna, uśmiechnięta i niezwykle pomocna. Ma korzystne stawki cenowe, polecam ich gorąco.
buźka

Re: notariusz

Post autor: buźka »

Musiałam natychmiastowo wykonać akt notarialny - misja wykonana! Z polecenia znajomej zgłosiłam się do https://katarzynawalotek.notariusz.pl/450/ZAKRES_USLUG , dzięki której zadanie zostało wykonane. Taki akt był mi koniecznie potrzebny przy sprzedaży mieszkania.
rótka

Re: notariusz

Post autor: rótka »

Sprawy notarialne mamy już rozwiązane. Za sprawą www.jeziorscy.com.pl okazało się to całkowicie możliwe a wykonany akt w pełni sprostał naszym wymaganiom. Jakość faktycznie gra tu ważną rolę, także i Wam zalecam zastanowić się nad tym. Idealny wybór!
tośka

Re: notariusz

Post autor: tośka »

Jeśli zależy wam na profesjonalnych usługach notarialnych, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://notariuszgdynia.pl/ . Jest tam bowiem namiar na kancelarię, która jest warta polecenia. My już 2 razy korzystaliśmy z jej usług i byliśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo, że do notariusza idzie się w różnych sytuacjach, czasem bardzo tragicznych.
mikłkoł

Re: notariusz

Post autor: mikłkoł »

Od siebie mogę jedynie polecić ci kancelarię notarialną notariusz Agaty Miland-Huzarewicz http://notariusz-zsosnowca.pl/kontakt/ w Sosnowcu. Pani Miland-Huzarewicz jest kompetentna, korzystamy z jej usług w wielu sprawach, zawsze jest doskonale przygotowana, widać, że zna się na tym, co robi. Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług, ma je w korzystnych cenach. To profesjonalistka, polecam ją serdecznie.
wikiń

Re: notariusz

Post autor: wikiń »

My korzystaliśmy kilka razy z usług notariusza, gdy sprzedawaliśmy mieszkanie i kupowaliśmy działkę. Byliśmy wtedy w kancelarii notarialnej MW http://www.notariuszwiniarska.pl/pl/3,Strefa-klienta w Częstochowie. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, zdecydowanie warto pójść właśnie do nich. Zdecydowanie ich polecam, uważam, że lepiej trafić nie mogliśmy. Mają doświadczenie i odpowiednie kompetencje.
ikłkk

Re: notariusz

Post autor: ikłkk »

Notariusz musi być rzetelny. My korzystaliśmy z usług kancelarii notarialnej notariusza Teresy Lewińskiej http://www.notariusz-lewinska.pl/obsluga-notarialna w Szczecinie i zdecydowanie ją polecam. Za każdym razem, gdy u niej byliśmy, była całkowicie profesjonalna, kompetentna i wykazała się zorganizowaniem. Gdy mieliśmy jakieś rzeczy, które były niejasne, to cierpliwie nam je wyjaśniała.
askś

Re: notariusz

Post autor: askś »

W naszym przypadku do kancelarii notarialnej notariusza Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz ... zenia.html w Bydgoszczy poszliśmy po raz pierwszy po poświadczenie. Później mieliśmy kolejne sprawy wymagające usług notarialnym i w każdym z tym przypadków chodziliśmy także do tego specjalisty. Nigdy nas nie zawiódł, jest całkowicie profesjonalny, kompetentny, wcześniej dał nam znać jakie papiery, dokumenty mamy przygotować, wiec wizyty u niego nigdy nie były zbytecznie długie.
pineśka

Re: notariusz

Post autor: pineśka »

Ja ostatnio też potrzebowałam pomocy notariusza. Skutecznie i sympatycznie pomogła mi Pani notariusz Ewa Wesołowska z kancelarii w Toruniu przy ulicy Rynek Nowomiejski pod numerem 25/1 https://notariusztorun.pl/kontakt/ Wszystko załatwione praktycznie od ręki, a co najważniejsze mogłam zapytać o wszystko i Pani Ewa cierpliwie udzieliła mi odpowiedzi nawet na banalne pytania.
Aneęczka

Re: notariusz

Post autor: Aneęczka »

O widzisz, dobrze jest trafić na fachowca. Ja akurat jestem ze Szczecina i korzystałam też niedawno w sprawie testamentu. Na szczęście również podobnie jak Tobie udało mi się trafić na dobrą specjalistkę Panią notariusz Dorotę Szuman – Krzych z kancelarii przy ul. Jasnej 1/14 http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/kontakt Nawet nie spodziewałam się, że tak sprawnie to pójdzie. Oby więcej takich notariuszy.
hińko

Re: notariusz

Post autor: hińko »

Pomoc profesjonalnego notariusza w życiu naprawdę się przydaje. Ja wcześniej chodziłem do kilku i ciężko było z nimi załatwić cokolwiek. Kumpel poleciła mi Kancelarię Notarialną Pana Łukasza Górskiego i jestem bardzo zadowolony z jego usług https://www.notariusznawoli.com/czynnos ... o-spadkowe Ostatnio miałem nieprzyjemności z podziałem majątku po rodzicach i kancelaria udzieliła mi fachowej porady i dopełniła wszystkich obowiązków związanych z procesem spadkowym. Ogólnie za ich pomoc płacę stosunkowo mało co mi się mega podoba.
kaŚka33

Re: notariusz

Post autor: kaŚka33 »

Skoro wszyscy wymieniają się swoimi sprawdzonymi notariuszami, to ja mam polecenie dla osób z Dąbrowy Górniczej i okolic - jeżeli szukacie prawdziwego specjalisty, wybierzcie się do Kancelarii notarialnej notariusz Aleksandry Jaskulskiej. Wiem z własnego doświadczenia, że pani notariusz jest niezwykle rzetelną i skupioną na pracy osobą, więc wszelkie akty i inne dokumenty są sporządzane sprawnie i dokładnie. Nawet skomplikowane sprawy nie są dla niej wyzwaniem, bo dokładnie wszystko analizuje i tłumaczy niezrozumiałe kwestie swoim klientom. Naprawdę polecam tę kancelarię.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: notariusz

Post autor: Tadek99 »

W temacie weksla na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://koscierski.info/artykul/kiedy-w ... co/1087093. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na ten temat. Między innymi można się tam dowiedzieć kiedy i dlaczego warto się udać do notariusza. Poczytajcie sobie na ten temat.
MariaŻ

Re: notariusz

Post autor: MariaŻ »

Ostatnio musiałam skorzystać na już z pomocy kancelarii notarialnej i powiem wam, że z opresji wybawiła mnie kancelaria https://notariuszlubelski.pl/kontakt/ w Lublinie. Szybko i sprawnie moja sprawa została załatwiona a chodziło o sprzedaż mieszkania. Teraz już jestem spokojna i mogę jechać za granicę.

dune glazura
ODPOWIEDZ