Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Blanka

Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Post autor: Blanka »

Lubię ich!
alinaa

Re: Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Post autor: alinaa »

Dzisiaj szkoła podstawowa, ale czas leci - za chwilę będą egzaminy, a potem wybór kolejnej szkoły. Czy już wiecie jakie dodatkowe przedmioty na egzamin ósmoklasisty są do wyboru? Bo nie bardzo wiem. Chyba polski, obcy język i matma jest obowiązkowa, jak dobrze pamiętam. Potem dziecko musi wybrać coś dodatkowego, tak? Jak nakierować dziecko na wybór odpowiedniej opcji dla siebie, że nie było problemu, że nie zda czy coś?
Sławomir

Re: Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem egzaminu ósmoklasisty, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://pozytywnarodzina.pl/edukacja-i- ... przebiega/ . Wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.
klex

Re: Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Post autor: klex »

Jeśli chodzi o kursy, to https://elpax.pl/szkola-policealna/tech ... nistracji/ oferuje kurs technika administracji w ramach swojej szkoły policealnej, skierowany do osób pragnących pracować w administracji publicznej i prywatnej. Na stronie kierunku technik administracji można znaleźć informacje o programie nauczania, wymaganiach oraz możliwościach zawodowych po ukończeniu kursu. Program obejmuje zarówno teoretyczne aspekty administracji, jak i praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy.
tosiaa

Re: Polecam Szkoła Podstawowa nr 9

Post autor: tosiaa »

Ja powiem wam, że grunt to tez dobre przygotowanie do końcowych testów.
Z całą pewnością warto tutaj zwrócić uwagę na portal nowaera.pl, ponieważ
tam dostępne są przykładowe zadania na egzamin ósmoklasisty, czy też różne ważne informacje.
ODPOWIEDZ