Prąd do firmy

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Nałik

Prąd do firmy

Post autor: Nałik »

Zastanawiam się nad zmianą dostawcy prądu w naszej firmie, bo dostałam ciekawą ofertę. Możecie powiedzieć czy ktoś z Was zmieniał ostatnio prąd do firmy?
miśka8

Re: Prąd do firmy

Post autor: miśka8 »

Trzeba też wiedzieć co robić jak prąd nam padnie - czy to w firmie, czy w domu. Bardzo ciekawy artykuł na ten temat trafiłam tutaj: https://elektrycy.warszawa.pl/brak-prad ... rii-pradu/ . Zachęcam do jego lektury.
smerfuś

Re: Prąd do firmy

Post autor: smerfuś »

Posiadam firmę i ostatnio zdecydowałam się zainwestować w fotowoltaikę .Zgłosiłam się z tym do tej firmy tutaj https://inverter.com.pl/ . Wraz z podnoszeniem cen energii zmniejsza się dochodowość działalności, a w razie podniesienia cen swoich usług czy produktów, konkurencyjność firmy na rynku.
Miś

Re: Prąd do firmy

Post autor: Miś »

Faktycznie czy to dla firmy czy również dla domu, ale należy jak najmniej płacić za prąd i ja już wiem, że jest to oczywiście możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty od https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ gdyż moim zdaniem właśnie wtedy obniżymy rachunki za energię elektryczną w naszym domu.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Prąd do firmy

Post autor: Bella »

A może warto byłoby nawiązać współpracę z firmą Respect Energy? Jest to firma, która dostarcza prąd do przedsiębiorstw pochodzący w 100% z odnawialnych źródeł energii - elektrowni wodnych, wiatrowych, biogazowych oraz z fotowoltaiki ;) Sądzę, że byłoby to całkiem niezłe rozwiązanie ;)
maryśka

Re: Prąd do firmy

Post autor: maryśka »

Moim zdaniem mój prąd 3.0 program jest naprawdę świetną sprawą. Można będzie składać wnioski już od 1 lipca tego roku, a takie dofinansowanie zawsze się przyda. Objęte zostaną tym wszystkie instalacje wykonane po 1 lutego 2020 roku, więc jest to bardzo dobra wiadomość.
staśka

Re: Prąd do firmy

Post autor: staśka »

Czy to firma czy osoba prywatna warto zastanowić się nad zamontowanie instalacji fotowoltaicznej. To tak naprawdę nasza przyszłość. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest nie tylko ekonomiczne ale również ekologiczne a na tym właśnie wielu z nas zależy. Szukając informacji na ten temat natrafiłam między innymi na ten artykuł https://gramwzielone.pl/systemy-fotowol ... ego-swiata . Zawiera on wiele naprawdę przydatnych wiadomości.
ODPOWIEDZ