Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Maksymka
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:31

Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: Maksymka »

Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?
Pytam bo ostatnio trafiłam na taki internetowy przegląd gazetek Lidla, Biedronki, tesco, Auchana i wielu innych,
w ktorych prezenty na święta proponowane w gazetkach są od razu publikowane w formie e-gazetki, można sobie obadac co i jak ciekawego dają, wyłapać promocje i zniżki i potem wybrać się już na luzie na zakupy.

Czy wg Was taka opcja kupowania prezentów dla bliskich może się sprawdzić jeśli moim celem jest nie tylko fajna zabawka czy gadżet, ale i (nie ukrywam!) oszczedności?
W portfelu przez te pandemie nie mam za wiele, wiec szukam rozwiązań tanich, blisko domu, bez kosztów wysyłek itd.
Jak sądzicie?
kiędqa

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: kiędqa »

Jeszcze mi się nie zdarzyło, szybciej jest mi szukać jakiś inspiracji i konkretnych sklepów z prezentami przez wyszukiwarkę https://www.upominkuj.pl/, dzięki niej zawsze wpadam na jakiś ciekawy pomysł na prezent :)
kędra

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: kędra »

Moim zdaniem dobrym prezentem dla bliskiej nam osoby będą w tej chwili okulary przeciwsłoneczne: https://eyewear24.net/ ze względu na upały i słońce, ale także śnieg może nieźle oślepić. Na pewno się każdemu przydadzą. Co uważacie w tej kwestii? Jakie sami byście sobie kupili? Zapraszam do dyskusji będzie chyba ciekawie - oby.
miluś

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: miluś »

Ja wole kupić prezent przez internet niż z gazetek marketowych . Ponieważ jest większy wybór i sa bardziej atrakcyjne ceny . Teraz niedawno kupiłam dla dziecka klocki na kółkach . Fajne znalazłam w tym sklepie tutaj https://www.bee.pl/632-klocki-lego . Znajdziemy w nim bogaty wybór kół i opon w różnych kolorach i rozmiarach oraz komplet kolorowych elementów LEGO, takich jak cegiełki, kształty i oczy.
fełko

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: fełko »

Jak szukacie strony, na której znajdziesz dobre książki to polecam Ci stronę jaką jest : https://www.taniaksiazka.pl/czego-ucza- ... 29388.html znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z całą pewnością bardzo Ci się spodobają. To jedna z lepszych i tańszych księgarni internetowych jakie widziałam
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: wiki22 »

Czasami tak. Ale wiele razy przekonałam się, ze online można kupić zabawki w podobnych cenach, albo nawet taniej. Nawet takie https://zabawkiiszkola.pl/pl/p/LEGO-CITY-KOPARKA/11584 zestawy lego. Więc warto porównywać ceny i sprawdzać wszystkie opcje, a nie tylko ślepo wierzyć sklepowym gazetkom.
Awatar użytkownika
lanstron
Posty: 210
Rejestracja: 12 maja 2020, 21:14

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: lanstron »

Jeśli chodzi o gazetki, to kiedyś częściej z nich wybierałem prezenty. W tym roku postawiłem na oryginalność i dla babci postanowiłem kupić życzenia https://wyjatkowypodarunek.pl/oferta/na ... wiateczne/ które podaruje jej na płycie CD, mam nadzieję, ze będzie zadowolona.
mijuś0302

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: mijuś0302 »

Zdecydowanie wolę kupować prezenty w internecie, bo jest to znacznie wygodniejsza opcja dla mnie. Gdybyście chcieli sprawdzić coś fajnego, to mogę polecić Wam yookido wesoły kranik . Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak dziecko fajnie bawi się takimi zabawkami!
łili

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: łili »

Wiele zależy również od tego dla kogo ma być to prezent i w jakim budżecie. Ja szczególnie dla osób w starszych wieku oraz dorosłych mogę polecić, abyście zwrócili uwagę na ofertę sklepu Smacza Jama gdzie będziecie mogli znaleźć m.in świetne kosze prezentowe z alkoholem https://smaczajama.pl/pl/p/Kuferek-pral ... s-1kg/8570 idealna opcja dla każdego wielbiciela słodkości i dobrego trunku
daruś

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: daruś »

zdecydowanie tak kupuję bo po co przepłacać zawsze przeglądam gazetki i coś znajdę ostatnio kupiłam z Bielendy krem przeciwzmarszczkowy royal bee elixir 60+ cena fajna a krem znam bo moja mam używa kupiłam dwa dla mamy i teściowej i będzie na zajączka jak znalazł .
miluś

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: miluś »

ja od dawna kupuję w sieci taniej niż w sklepie a po co przepłacać i co fajne dla mnie nie trzeba z domu wychodzić i fajna promocję można trafić często ostatnio udało mi się w fajnej cenie kupiłem Thor 380 ,aluminiowa obudowa super przełączniki mechaniczne, bardzo ją lubię i mogę polecić z czystym sumieniem .
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: emki920 »

Maksymka pisze: ↑10 lis 2020, 10:19 Czy wg Was taka opcja kupowania prezentów dla bliskich może się sprawdzić jeśli moim celem jest nie tylko fajna zabawka czy gadżet, ale i (nie ukrywam!) oszczedności?
W portfelu przez te pandemie nie mam za wiele, wiec szukam rozwiązań tanich, blisko domu, bez kosztów wysyłek itd.
Jak sądzicie?
Ja zawsze staram się przeglądać ulotki marketów, zawsze można w nich znaleźć ciekawe oferty i promocje. Papierowe zajmują dużo miejsca, a wirtualne są mało czytelne, dopiero te ze strony: i-gazetka mi odpowiadają i do tego jest ich sporo w jednym miejscu - polecam.
miśka21

Re: Prowadzenie Warsztatu

Post autor: miśka21 »

Maksymka pisze: ↑10 lis 2020, 10:19 Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?
Pytam bo ostatnio trafiłam na taki internetowy przegląd gazetek Lidla, Biedronki, tesco, Auchana i wielu innych,
w ktorych prezenty na święta proponowane w gazetkach są od razu publikowane w formie e-gazetki, można sobie obadac co i jak ciekawego dają, wyłapać promocje i zniżki i potem wybrać się już na luzie na zakupy.

Czy wg Was taka opcja kupowania prezentów dla bliskich może się sprawdzić jeśli moim celem jest nie tylko fajna zabawka czy gadżet, ale i (nie ukrywam!) oszczedności?
W portfelu przez te pandemie nie mam za wiele, wiec szukam rozwiązań tanich, blisko domu, bez kosztów wysyłek itd.
Jak sądzicie?
Miałam tak samo :/
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.
Gigaboy

Re: Prezenty na święta z gazetek marketowych? Kupujecie?

Post autor: Gigaboy »

Ja zawsze korzystam z gazetek promocyjnych, tylko trzeba trafić w dobrym czasie. Często się zdarza że czegoś gazetce nie ma. Najlepiej jest śledzi strony sklepów lub szukać na stronach z gazetkami, teraz jest tego mnóstwo. Ostatnio jak przeglądałem google to natrafiłem chyba na 15 takich stron. Najlepsza moim zdaniem to gazetki.net.pl/lidl , w sumie gazetka jest zawsze aktualna, nie tak jak w innych tego typu serwisach, gdzie przeglądam promocje a tam gazetka z przed roku.

Super to działa w telefonie idę sobie np. do sklepu otwieram stronkę na telefonie i buszuje po pułkach sklepowych. A z papierową to non stop coś się dzieje, jak nie w koszyku, to zostawię na półce.

Najlepszym sposobem do korzystania z gazetki to przygotowanie się co chcemy faktycznie kupić . Taka gazetka ma dwie strony medalu, bo można wydać więcej niż się zakładało mi się to często zdarza.

Ostatnio ciekawe gazetki wydaje sklep lidl, często tam robię zakupy ponieważ jest dosyć tanio. Jakościowo produkty są super w porównaniu do innym marketów. Ostatnio z gazetki wyhaczyłem lidlomixa. Świetne urządzenie lepsze jak termomix i 3 razy tańsze . Jedyni minus to taki że wszystkie funkcję tej maszyny działają tylko w języku franuskim. Zachęcam w każdym razie jeszcze do skorzystania ze strony z gazetkami.

Często też zbieram kupony i wymieniam je na nagrody, z gazetek promocyjnych tego jest najwięcej. Podsumowując opłaca się używać gazetek, tylko nie zawsze promocja z gazetki okazuje się prawdziwą promocją. No i często nie ma towarów z gazetki, ale to już chyba norma.
ODPOWIEDZ