proizol.pl - obsługa budynków

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Cezar1997
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2020, 6:27

proizol.pl - obsługa budynków

Post autor: Cezar1997 »

Dla każdego zarządcy nieruchomości ważne jest, żeby utrzymać budynek w jak najlepszym stanie technicznym. Na pewno pomogą wam w tym fachowcy z proizol.pl. Zajmują się między innymi uszczelnianiem przecieków, projektowaniem systemów hydroizolacji i wydawaniem opinii i ekspertyz technicznych. To profesjonaliści, a współpraca z nimi bardzo się opłaca.

kable sterownicze i sygnalizacyjne
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: proizol.pl - obsługa budynków

Post autor: kasiakowa06 »

Cezar1997 pisze: ↑26 cze 2020, 9:54 Dla każdego zarządcy nieruchomości ważne jest, żeby utrzymać budynek w jak najlepszym stanie technicznym. Na pewno pomogą wam w tym fachowcy z proizol.pl. Zajmują się między innymi uszczelnianiem przecieków, projektowaniem systemów hydroizolacji i wydawaniem opinii i ekspertyz technicznych. To profesjonaliści, a współpraca z nimi bardzo się opłaca.
Administrowanie nieruchomościami to rzeczywiście nic prostego :) U nas robi to zarządca http://www.pmgpartner.pl/
Obrazek
Żbik

Re: proizol.pl - obsługa budynków

Post autor: Żbik »

Niestety ja nigdy nie miałem okazji słyszeć o tej firmie więc również nie bardzo mogę się na ich temat wypowiedzieć. Jestem za to zdania, że bardzo fajnie współpracuje się z firmą https://skupujemym.pl/ która właśnie zajmuje się skupowaniem nieruchomości.
Wątek

Re: proizol.pl - obsługa budynków

Post autor: Wątek »

Tak naprawdę ja nigdy się tymi kwestiami nie interesowałem ponieważ mi najbardziej zależało na tym aby w głównej mierze w dość krótkim czasie zbyć moje mieszkanie. Muszę przyznać, że doskonałym wyborem było nawiązanie współpracy z firmą https://kupujemym.pl/ która tak naprawdę https://kupujemym.pl/skup-nieruchomosci-warszawa/ skupiła moje mieszkanie w Warszawie.
ODPOWIEDZ