Przejazd do Holandii

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Sambor
Posty: 30
Rejestracja: 23 sie 2019, 18:50

Przejazd do Holandii

Post autor: Sambor »

Cześć! Co sądzicie na temat firmy complex busy? Szukam kierowcy, który mógłby mnie zawieźć do Holandii. Zależy mi na komfortowej i bezpiecznej podróży z kimś doświadczonym.
Awatar użytkownika
Florek
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:22

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: Florek »

Jeśli zależy Ci na osobach z wieloletnim doświadczeniem, to śmiało możesz nawiązać współpracę z firmą complex busy. Pracują tam jedni z najlepszych kierowców z jakimi jeździłem. 
Awatar użytkownika
marianna
Posty: 62
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:59

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: marianna »

Sprawdź sobie A&W Trans https://www.awtrans.eu/ Na pewno jeżdżą do Danii, może też do Holandii. Ja z nimi dwa razy do Danii jechałam do koleżanki i byłam zadowolona z warunków, komfortowo się jechało a firma jest terminowa i ma w porządku ceny.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: Malewicz »

Bardzo dobry transport do Holandii, Danii, Belgii czy Niemiec organizuje https://bustwoj.pl Są solidni, mają dobrych kierowców i komfortowo wyposażone busy, także jeździ się z nimi fajnie, wygodnie, w dobrych warunkach. Przewożą również paczki. Na pewno spodobają wam się także ze względu na nieprzesadzone ceny.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: reccon »

To może w takim razie najbardziej opłacalny będzie wynajem busów od https://albatrostravel.pl/ ? Firma jest z Trójmiasta, ale zajmuje się przewozem osób w Polsce i Europie. Jest bardzo doświadczona . Jeśli jesteście zainteresowani to koniecznie sprawdźcie ich oferte
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: nartin »

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się organizowaniem busów do Holandii to polecam wam skontaktować się z http://www.rysbus.pl/ Sam regularnie korzystam z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać. Firma ta ma niezłe ceny i zatrudnia doświadczonych kierowców.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Przejazd do Holandii

Post autor: Bella »

Jeśli ktoś z Was planuje taki wyjazd do Holandii do pracy, to polecam przejrzeć sobie oferty zatrudnienia na stronie internetowej https://pl.europa.jobs/praca-w-holandii. Niektóre z nich są bowiem naprawdę atrakcyjne, więc moim zdaniem warto ;)
ODPOWIEDZ