Przydatne systemy- ERP

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:50

Przydatne systemy- ERP

Post autor: PatrycjaN »

Moi drodzy
Może obecni tutaj chcieliby się podzielić swoimi opiniami na temat gotowych systemów, oferowanych przez różne firmy jeśli chodzi o usprawnianie procesów w firmie?

pompa ciepła łódź
Awatar użytkownika
GrzegorzCh
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:02

Re: Przydatne systemy- ERP

Post autor: GrzegorzCh »

Ostatnio rozmawiałem o tym ze znajomym, bardzo sobie zachwalał wsparcie sap od sidgroup. Niemniej jednak wszystko chyba zależy od potrzeb konkretnego przedsiębiorcy i przede wszystkim od wielkości firmy. Warto jednak sprawdzić firmę o której pisze, z tego co słyszałem to oferują dosyć elastyczne rozwiązania.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 286
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Przydatne systemy- ERP

Post autor: ziolka »

Super rozwiązaniem jest wdrożenie systemu ERP do firmy. Na stronie: https://sellintegro.pl/ jest sporo na ten temat. Na pewno usprawni to zarządzanie firmą i uporządkuje niektóre rzeczy. Takie rozwiązanie dobrze wpłynie więc na firmę.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 110
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Przydatne systemy- ERP

Post autor: Wikika »

Ja to jestem jak najbardziej otwarta na takie rozwiązania. Prowadząc firmę warto szukać wsparcia w sektorze IT :) Szczególnie tu zainteresowały mnie oprogramowania, systemy ERP. Dużo o nich dobrego słyszałam. Znalazłam nawet firmę https://eitc.online/systemy-erp Możecie również sprawdzić sobie ich system Comarch ERP Optima

kosmetyki z olejem konopnym
Jarosław81

Re: Przydatne systemy- ERP

Post autor: Jarosław81 »

Trudno nie zgodzić się z jednym, systemy typu ERP są bardzo popularne w wielu firmach przy czym ich liczba ciągle rośnie. Sytuacja w każdej z nich jest trochę inna, więc same okoliczności wyboru systemu mogą być różne. Natomiast są pytania jakie każdy powinien sobie zadać jeśli myśli o świetlanej przyszłości swojej firmy. Najważniejsze jest zdefiniowanie na jakie funkcje będziemy kładli nacisk. W działaniu firmy możemy wymienić kilka głównych obszarów takich jak: produkcja, magazyn, obsługa klienta czy rachunkowość. Eksperci są zgodni co do jednego, największym plusem jest integracja systemów erp przebiegająca w łatwy sposób. Można to zobaczyć na przykładzie sprawdzonych rozwiązań, takich jak - https://erp-polkas.pl/wsparcie-i-uslugi ... stemow-it/ Ustalenie kosztów wdrażania będzie zależne od ilości modułów na jakie się zdecydujemy.
ODPOWIEDZ