Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Zośia

Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Zośia »

Przymierzam się do zakupu urządzenia do liftingu twarzy Qtera - https://ifapro.pl/qtera-rf/. Jednak przed zakupem, chciałabym poznać zdanie innych właścicieli tego urządzenia. Jeśli ktoś z was je posiada, to mam dla was dwa pytania. Czy dobrze się wam na nim pracuje? Czy klientki są zadowolone z zabiegów? Z góry dziękuje za każdą odpowiedz.
Króla

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Króla »

Posiadam w swoim salonie Qtera od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Klientek na zabiegi na nim, ciągle przybywa. Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest bardzo wydajne oraz ma świetne parametry. Na pewno, kupiłabym je drugi raz, bez zastanowienia.
Elśia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Elśia »

Króla pisze: ↑17 sie 2021, 19:38 Posiadam w swoim salonie Qtera od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Klientek na zabiegi na nim, ciągle przybywa. Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest bardzo wydajne oraz ma świetne parametry. Na pewno, kupiłabym je drugi raz, bez zastanowienia.
Bardzo mnie zaciekawiła Twoja opinia i chyba zdecyduje się na zakup Qtera. Czytałam wiele opinii na temat tego urządzenia i każda jest pozytywna, więc to urządzenie do liftingu, musi być naprawdę dobre. Jeszcze w tym tygodniu mam zamiar skontaktować się z dystrybutorem.
Miłka

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Miłka »

Byłam na stronie którą podałaś - https://ifapro.pl/qtera-rf/ i przejrzałam na szybko specyfikacje i jestem mile zaskoczona. Urządzenie faktycznie jest na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o walory estetyczne, to już na pierwszy rzut oka widać, że urządzenie jest nowoczesne.
Dyśka

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Dyśka »

Bardzo ciekawe urządzenie. Właśnie jestem w trakcie poszukiwań, urządzenia do liftingu twarzy i te wydaje mi się całkiem dobre. Muszę jeszcze porozmawiać z wspólniczką, czy jej również pasuje. Jednak myślę, że tu problemu nie będzie, ponieważ obie mamy podobne gusta :)
ODPOWIEDZ