reklamowesmycze.pl opinie

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Pat_Jan
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:47

reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: Pat_Jan »

Hej, zamierzam w tym roku trochę zainwestować w marketing, zaprojektowałam serię gadżetów reklamowych, które będą fantami podczas loterii na festynach, w których bierzemy udział. W związku z tym szukam producenta, czy macie jakieś doświadczenia, opinie o firmie reklamowesmycze.pl? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi!
Awatar użytkownika
justyna32
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2019, 8:36

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: justyna32 »

Nasze gadżety również zamawiamy w reklamowesmycze.pl. Mam dobrą opinie zarówno o firmie jak i oferowanych przez nią produktach. Zawsze są starannie wykonane, aż miło się na czymś takim reklamować.
Awatar użytkownika
saba32
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 10:21

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: saba32 »

Nazwa reklamowesmycze.pl może trochę wprowadzać w błąd, bo mają przebogaty asortyment gadżetów, a nie same smycze :) Fajna firma, świetne gadżety, dobra współpraca. Polecam jeśli o mnie chodzi. Podzielam opinię innych użytkowników.
Awatar użytkownika
julita65
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2019, 10:33

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: julita65 »

reklamowesmycze.pl to moim zdaniem jeden z fajniejszych sklepów z wszelkiego rodzaju gadżetami firmowymi. Długopisy, kubki, kalendarze, breloczki, nośniki pamięci - co tylko sobie wymarzycie. Lubię zakupy u nich i często wracam. Nie dziwię się, że mają tak dobrą opinię.
Awatar użytkownika
marta674
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2019, 10:13

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: marta674 »

Właśnie czegoś takiego jak reklamowesmycze.pl ostatnio szukałam. Nazwa faktycznie ciut myląca, bo mają wszystko co może zostać użyte jako gadżet reklamowy, ale najważniejsze jest to, jak ogarniają zamówienia. A przecież wiadomo ze nie zamawia się po jednej sztuce. No i mają sporo pozytywnych opinii. Tak trzymać.
Awatar użytkownika
jowita56
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 9:36

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: jowita56 »

reklamowesmycze.pl to chyba jeden z bardziej kompleksowych dostawców gadżetów reklamowych, na jakiego udało mi się trafić. Znajdziecie tu wszystko, co może stać się przyjemną reklamówką waszej firmy. Z tego co czytam, firma ma świetne opinie, co w sumie jakoś specjalnie nie dziwi.
Awatar użytkownika
anita56
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 7:42

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: anita56 »

Często robimy zakupy firmowych gadżetów w reklamowesmycze.pl. Sklep ma sporo zasłużonych, dobrych opinii, bo działa sprawnie i nie wysyła bubli. Polecam, dają radę.
Awatar użytkownika
oliwka45
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 9:50

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: oliwka45 »

Wybierając reklamowesmycze.pl brałam pod uwagę opinię moich znajomych kupujących gadżety do swoich firm. Nie zawiodłam się, firma daje radę, wszystko jest na 5+.
Awatar użytkownika
bakus1000
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:13

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: bakus1000 »

Wydaje mi się to być solidne. Ja raczej skorzystałbym z tego gdybym miał potrzebę.
Mamy chronić się nawzajem, ale nie przed wszystkim. Nie przed prawdą. Oto co znaczy kogoś kochać, ale pozwolić mu być sobą.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 136
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: Mikka »

Myślę, że tego typu gadżety reklamowe to fajny dodatek do jakiejś konkretniejszej reklamy. Warto sprawdzić oferty firmy https://www.retio.pl ponieważ to prawdziwi specjaliści o dobrej reklamy wewnętrznej i zewnętrznej. Mają atrakcyjne ceny i świadczą obszerne usługi.
Awatar użytkownika
ilona742
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 7:54

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: ilona742 »

Sama uwielbiam gadżety reklamowe, pod warunkiem, że są dobrej jakości. Właśnie takie znalazłam na reklamowesmycze.pl. Spotkałam się z opinią jednego z naszych klientów, że gadżet musi być na tyle fajny by chciało się go zatrzymać na dłużej. Takie są gadżety z tej firmy.
Awatar użytkownika
olga65
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2019, 8:31

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: olga65 »

Wybrałeś do promocji jedną z lepszych, w mojej opinii, firm tego typu. Uważam, że jedną z ważniejszych rzeczy służących jako gadżety reklamowe jest jakość samych przedmiotów. A reklamowesmycze.pl używają tylko takich. Polecam.
Awatar użytkownika
irena54
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 10:20

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: irena54 »

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe z reklamowesmycze.pl to uważam, że trudno o lepsze. Wszyscy w mojej firmie mają podobną opinię. To istotne, bo zajmujemy się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń, i dość często zamawiamy wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe.
Awatar użytkownika
misia563
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2019, 11:42

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: misia563 »

Jaką można mieć opinię o reklamowesmycze.pl, skoro mają dobrej jakości towar w dobrych cenach, a do tego są terminowi i rzetelni? No to chyba oczywiste :)
Awatar użytkownika
olga645
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:17

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: olga645 »

Nie mogłaś lepiej trafić, jeśli szukasz opinii na temat reklamowesmycze.pl. To sprawdzony przez nas, pewny i rzetelny dostawca wszelkiej maści gadżetów reklamowych. Mogę spokojnie polecić współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
alga654
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 12:43

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: alga654 »

Ostatnimi czasy coraz trudniej o firmę z tak dobrą opinią jak reklamowesmycze.pl. I mówię tu o realnej ocenie działań i oferty a nie sztucznie napędzanej fikcji. Firma daje radę, polecam.
Awatar użytkownika
anna459
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 10:30

Re: reklamowesmycze.pl opinie

Post autor: anna459 »

Czytam wasze opinie o reklamowesmycze.pl i zasadniczo ze wszystkim się zgadzam. W sumie to nawet nie wiem co nowego można by tu dodać. Świetna firma.
ODPOWIEDZ