Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Raszyda
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2020, 13:41

Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: Raszyda »

Witajcie kochani. Ostatnio sporo naczytałam się o rekuperacji, a że jestem właścicielką dość dużego kompleksu hotelowego, to podjęłam decyzję o zainwestowaniu w nią. Powiedzcie mi, czy warto w tym zakresie skorzystać z usług centrumrekuperacji.pl? Znacie tę firmę?
Awatar użytkownika
karol96
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:20

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: karol96 »

Moim zdaniem za mało mówi się o rekuperacji, a to bardzo ciekawy temat. Polecam takie rozwiązanie nie tylko do hotelu, ale i do domu. Co do samej firmy to jak najbardziej polecam. Współpracowaliśmy i jestem zadowolony z pracy, jaką włożyli w zamontowanie u mnie rekuperatora.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: Ezzi »

Jeśli rekuperacja to radziłbym Wam przede wszystkim odwiedzić stronę https://remont.biz.pl/rekuperacja/ na której znajdziecie wszystkie potrzebne informacje jeśli chodzi o taki system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Również z filmem jak takie rozwiązanie działa, jak wygląda to pod względem ewentualnych oszczędności oraz kosztów wykonania. Pozdrawiam i dajcie znać jaką decyzję podjęliście
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: kasiakowa06 »

karol96 pisze: ↑27 cze 2020, 21:47 Moim zdaniem za mało mówi się o rekuperacji, a to bardzo ciekawy temat. Polecam takie rozwiązanie nie tylko do hotelu, ale i do domu. Co do samej firmy to jak najbardziej polecam. Współpracowaliśmy i jestem zadowolony z pracy, jaką włożyli w zamontowanie u mnie rekuperatora.

Zdecydowanie rekuperacja mega się sprawdza w domu. Najkorzystniej jak się mieszka na uboczu zanieczyszczonych miast, choć ponoć i to nie jest przeszkodą. Polecam do poczytania ten blog: https://www.arctic-klimat.pl/baza-wiedzy

Obrazek
Aśtoria

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: Aśtoria »

System rekuperacji to bardzo dobry sposób na odzyskiwanie i ponowne wykorzystywanie ciepła zużytego do klimatyzowania budynku - myślę, że w przypadku Twojego kompleksu hotelowego sprawdziłby się doskonale. Co do firmy, z którą warto w tej kwestii nawiązać współpracę, to polecam PROBON z Komorników: https://probon.pl/o-firmie - oferują kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisowania instalacji grzewczych i chłodzących. Wykorzystują nowoczesne technologie i proponują rozwiązania dopasowane do specyfiki i potrzeb danego miejsca. Jestem pewna, że będziesz zadowolona z ich usług.
ewuś544

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: ewuś544 »

Nie jest to oczywiście nic obowiązkowego, nie musicie kupować wentylacji mechanicznej, ale jak dla mnie to warto, na prawdę warto. Wentylacja mechaniczna to sporo plusów, ale jak tylko zależy wam na odzysku ciepła to nie opłaca się to, wentylacja mechaniczna to komfort, zdrowie rodziny i zdrowie samego domu i to mnie przekonało. Ja tak powierzyłam wentylacje mechaniczną firmie https://www.hojero.pl , wszystko super poszło.
Hanys

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: Hanys »

Centrum Rekuperacji nie znam. Znam natomiast firmę Ventix Serwis z Jaworzna, która świadczy usługi montażu i serwisu instalacji wentylacji, w tym także rekuperatorów. Trzeba przyznać, że to prawdziwi fachowcy, z których usług warto korzystać. Dlaczego tak uważam? Chociażby dlatego, że:
1. Miałem okazję korzystać z ich usług
2. Rekuperacja w moim domu sprawuje się znakomicie
3. Na swojej stronie mają przejrzyście opisane swoje usługi: https://www.ventixserwis.pl/
4. To duża firma więc mają w miarę krótkie terminy realizacji usług
gumisia

Re: Rekuperacja - centrumrekuperacji.pl

Post autor: gumisia »

Świetnie, chociaż ja akurat nie znam tej firmy, także się nie wypowiem. Natomiast ostatnio sprawdzałam rekuperatory, które ma udostępnione w ofercie Ecomax i muszę przyznać, że zainteresowałam się nimi. Wydają się być solidne, wydajne i niezawodne w swojej roli.
ODPOWIEDZ