Sprawdzony adwokat z Łodzi

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: Tomik00 »

Na kogo stawialiście jeśli chodzi o windykację, ponieważ mamy pewien problem z jednym klientem który jest winny nam dość sporą sumę. Czy korzystaliście z pomocy http://kroladwokat.pl/ i jeśli tak to byłbym wdzięczny za wszystkie podpowiedzi, abyśmy mogli sprawnie rozwiązać tą sprawę, bo wiele osób sobie ich działania chwaliło.
Awatar użytkownika
fajer
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2019, 17:00

Re: Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: fajer »

Niekiedy trzeba skorzystać z pomocy adwokata. Jak tylko ma się problem to mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska z Łodzi będzie w stanie pomóc. Warto poprosić ją o radę czy poprowadzenie całej sprawy. Zajmuje się ona rozwodami, ale nie tylko, bo też broni praw pracowników.
Awatar użytkownika
ziolka
Posty: 286
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:00

Re: Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: ziolka »

Może tutaj się zwróć: adwokat głogów . Kancelaria prowadzi sprawy w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, gospodarczego i karnego, więc praktycznie w każdym przypadku można się do niej zgłosić
Awatar użytkownika
wino1233
Posty: 70
Rejestracja: 11 sie 2019, 12:10

Re: Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: wino1233 »

Z Łodzi przynajmniej jeśli chodzi o sprawy karne to godny polecenia jest mecenas Mariusz Olężałek, słynie z bardzo dużego zaangażowania w sprawę. Często pojawia się osobiście na miejscu, nawet w późnych godzinach nocnych, kancelaria ma numer alarmowy czynny całą dobę. Można liczyć na pomoc w zatrzymaniach oraz tymczasowych aresztowaniach, reaguje naprawdę błyskawicznie.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: appolo23 »

W Łodzi, szczególnie w sprawach rodzinnych oraz opiekuńczych warto skorzystać z pomocy mecenas Moniki Kitscha Kwasiborskiej http://www.lodz-adwokat.pl/ . To delikatne sprawy, które zazwyczaj w sposób trwały odznaczają się w osobach które biorą w nich udział . Zakres spraw jest dość szeroki, najczęściej dotyczy on jednak rozwodów, separacji, podziału majątku czy alimentów. W tej kancelarii zawsze uzyskamy profesjonalne wsparcie i pomoc.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 53
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Sprawdzony adwokat z Łodzi

Post autor: Kalanss »

Jeśli szukacie adwokatów z Łodzi, to koniecznie musicie zajrzeć na branżowy serwis ogłoszeniowy z ogłoszeniami kancelarii prawnych. Ułatwi on Wam znalezienie adwokata i na pewno z jego pomocą zrobicie to dużo szybciej. Serwis znajdziecie pod tym linkiem https://dobryadwokat.pl/lista/miasto/lodz . Udostępniłam Wam od razu serwis z wyfiltrowanymi ogłoszeniami kancelarii z Łodzi, żeby ułatwić Wam szukanie :)
ODPOWIEDZ