tworzywa sztuczne

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

tworzywa sztuczne

Post autor: Malewicz »

szukam łodzkiej firmy zajmującej się produkcją tworzyw sztucznych
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: gizwald »

Z Łodzi to nie znam, ale znam bardzo dobrą firmę od tworzyw sztucznych z Poznania: Boral -http://www.boral.pl/ Mają w ofercie półfabrykaty jak płyty, wałki, tuleje, zajmują się też obróbką tworzyw. Warto sobie ich sprawdzić, bo u nich możesz liczyć na profesjonalizm, terminowość i rozsądne ceny.
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: remiik »

O, to ja też mam dobry namiar - kompleksowo realizacją od projektu po wytworzenie produktów z różnych tworzyw sztucznych zajmuje się firma Stefplast http://www.stefplast.com/ działająca w województwie wielkopolskim. Nam bardzo fajnie się z nimi współpracuje, bo firma jest solidna i rzetelna, działa terminowo i cenowo wychodzi to nas korzystnie.
hiczungó

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: hiczungó »

Od kiedy pamiętam to opieram się na najwyższej jakości tworzywach sztucznych, jakie oferuje producent http://toplast.com.pl/ . Jest to zdecydowanie ta jakość, której było mi trzeba i dodatkowo w pełni robi na mnie wrażenie. Bardzo udany wybór!
nagasukó

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: nagasukó »

Wytwarzaniem produktów z tworzyw sztucznych zajmują się https://www.bortex.eu/ , także zalecałbym pójść w tym kierunku. To własnie oni wykonali dla nas elementy do rolet, ślizgacze do mebli jak i wiele innych - to dopiero jakość!
gębarn

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: gębarn »

Warto nawiązać współpracę z porządną firmą, która zajmuje się skupowaniem i recyklingiem tworzyw sztucznych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://pphuorion.pl/ Sam z nimi współpracuję i mogę potwierdzić ich pełen prfoesjonalizm.
jksał

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: jksał »

Udało nam się pozbyć tworzyw sztucznych, całe szczęście. W tej sprawie odezwaliśmy się do specjalistów z https://www.mag-bar.pl/oferta , zajmujących się utylizacją kłopotów w takiej formie. Całe szczęście, przecież nie zostawilibyśmy ich w nieodpowiednim miejscu - niektorzy mają zwyczaj pozostawiać te elementy w lesie.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: gizwald »

Dobrze że jest teraz taki wybór, to fajna sprawa. Dużo jest teraz na rynku firm, wielu z nas ma dobre namiary , to jest fajne bo można porównać ofertę i ceny i wybrac najlepszą., w taki sposob oszczędzamy. No i pomaga internet, sporo ofert jest teraz w necie i warto tam zagladac

figurki do kapliczki
ginamó

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: ginamó »

Produkcją akcesoriów z takich tworzyw zajmują się dla nas https://www.bortex.eu/oferta . Absolutnie cenię ich za jakość i właściwe podejście. Te zrealizowane produkty całkowicie sprostały naszym oczekiwaniom a są one dosyć spore. Jestem niezmiernie zadowolony właśnie z tego wyboru.
łopuszańki

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: łopuszańki »

Bardzo dobra firma specjalizująca się w produkcji metodą wtrysku to Kwazar Plastics http://kwazar-plastics.com.pl/ U nich możecie liczyć na wysoką jakością wykonania produktów i szybkie terminy realizacji zamówień, cenowo też jest w porządku. Zdecydowanie mogę wam współpracę z nimi doradzić, to solidna firma.
muśko

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: muśko »

Znam firmę, która produkuje wysokiej jakości produkty gumowe. Począwszy od elementów do maszyn rolniczych, aż po artykuły szewskie. Wszystko produkowane w najwcześniejszej technologi i z gumy bezpiecznej dla zdrowia. Także ceny mają bardzo w porządku. Firma nazywa Kwarciak Wyroby Gumowe i jest z Kłomnic https://www.kwarciak.com.pl/oferta Sprawdźcie sami ofertę, bo jest niesamowicie szeroka. Pozdrawiam.
Łemkowski

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Łemkowski »

W wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych takie jak rury, kształtki, zbiorniki, aparaty przemysłowe, kolektory zaopatrzycie się w Plast-Chem z kujawsko-pomorskiego http://www.plast-chem.pl/kontakt Firma to solidni specjaliści, ich produkty są wytrzymałe, mają wysoką odporność chemiczną i temperaturową, będą wam długo i solidnie działać. Firma sprawnie realizuje zamówienia, także nie będziecie długo czekać na dostawę.
rour

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: rour »

O ile mi wiadomo, tworzywa sztuczne są wszędzie w naszym codziennym życiu. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd pochodzą i jak są wytwarzane? W tym miejscu z pomocą przychodzą niezależni dostawcy, tacy jak https://nylonbor.pl/. Wykorzystują oni zaawansowaną technologię do produkcji strukturalnego poliamidu PA6-G, zapewniając jakość i zrównoważony rozwój.
Filip25

Re: tworzywa sztuczne

Post autor: Filip25 »

Witajcie! Ostatnio zainteresowałem się możliwościami frezowania CNC w produkcji lamele-paneli ściennej https://wado.net.pl/frezowanie-cnc/lame ... e-scienne/ z tworzywa sztucznego i chciałbym poznać wasze doświadczenia w tej dziedzinie. Czy ktoś z was korzystał z tej technologii w produkcji lub montażu paneli ściennej? Jakie są wasze wnioski dotyczące jakości, precyzji i efektywności frezowania CNC w kontekście tworzyw sztucznych? Czy może znacie inne zalety lub wady związane z tym procesem? Będę wdzięczny za wszelkie informacje i wskazówki na ten temat!
ODPOWIEDZ