Adwokaci w Łodzi

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Mirod
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022, 11:16

Adwokaci w Łodzi

Post autor: Mirod »

Musieliście kiedykolwiek konsultować się z jakimś prawnikiem? Potrzebny mi dobry adwokat w Łodzi i trudno mi się zdecydować na konkretną kancelarię, bo na pewno wiecie, że jest ich całkiem sporo. Na pewno zainteresowała mnie oferta mecenasa Króla, nie wiem czy kiedyś o nim słyszeliście? Jeśli tak to chętnie się dowiem jakie macie doświadczenia. Będę wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
Izabela1971
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2022, 2:06

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: Izabela1971 »

Ja zgłosiłam się do mecenasa Króla, bo dowiedziałam się, że prawo rodzinne to jego konik a mnie właśnie zależało na sprawie z tego zakresu. Tak, jak podszedł do mojego problemu mecenas Król, tak żaden inny prawnik by pewnie nie podszedł. Empatia, doświadczenie, zrozumienie i niczego więcej nie potrzebowałam, żeby poczuć się, że wygrałam. Dla mnie najlepszy adwokat :)
dżastaa

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: dżastaa »

No to ja mam troszkę inne, ale powiązane pytanie. A dokładnie chodzi o adwokat dla nieletniego - nie wiem gdzie szukać takiego fachowca, który pomoże mi wynegocjować ugodę u pokrzywdzonego. Bo niestety syn wdał się w kłopoty i teraz chciałabym naprawić całą sytuację. Co możecie mi doradzić?
Kasia04

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: Kasia04 »

Z pełnym przekonaniem polecam usługi Pana Mariusza Olężałka jako adwokata od spraw karnych. To osoba, która potrafi w pełni zaspokoić potrzeby swoich klientów i zapewnić im najlepsze wsparcie w trudnych sytuacjach.

skanowanie zdjęć na komputer
Sławomir

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: Sławomir »

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu i pieniędzy. Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić nowoczesną kancelarię radcy prawnego - radca prawny Świdnica .
hiszpanka

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: hiszpanka »

Widzę, że poszukujecie kancelarie adwokackie łódź, a czy kojarzycie Mateusza Budziarek? Bo ja słyszałam, że jest to prawdziwy specjalista prawny, który świadczy usługi niezawodne. Można nim polegać w najróżniejszych kwestiach i na różnych ich etapach rozwoju.
Zośka

Re: Adwokaci w Łodzi

Post autor: Zośka »

Zobaczcie sobie na stronę adwokat Głogów tam oferta od polecanego i sprawdzonego adwokata z Głogowa. Jeśli jesteście z miasta lub okolic to koniecznie sprawdźcie na jego oferty. Mi pomógł w sprawie rodzinnej. Jestem za to wdzięczna. To doświadczony i profesjonalny człowiek, któremu warto zaufać.
ODPOWIEDZ