dobry adwokat

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Przemysława
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2022, 21:31

dobry adwokat

Post autor: Przemysława »

Który adwokat Łódź jest waszym zdaniem najlepszy? Chciałabym się zorientować, bo potrzebuję skonsultować się z takim specjalistą i nie do końca wiem, kogo powinnam wybrać. Na pewno wiecie, że w mieście jest sporo kancelarii. Czym w ogóle powinien się charakteryzować dobry adwokat? Macie jakieś pomysły na co powinnam zwrócić uwagę? Dzięki z góry! :)
Awatar użytkownika
Matylda1960
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2022, 11:21

Re: dobry adwokat

Post autor: Matylda1960 »

Nie wiem czy wiesz, ale niektóre kancelarie oferują bezpłatne porady prawne Łódź i moim zdaniem warto wybrać się na taką próbną konsultację i wtedy ewentualnie zdecydować, czy chce się skorzystać z pomocy danej kancelarii. Ja tak zrobiłam i nie żałuję absolutnie. Poza tym możesz dalej szukać opinii, bo to też zależy od sprawy, którą chcesz rozwiązać
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 247
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Re: dobry adwokat

Post autor: hellomyfriend »

W przypadku potrzeby pomocy prawnej w Niemczech, zawsze warto zwrócić się do specjalistów. Polski Adwokat w Niemczech dostępny na stronie https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/ może być właściwym wyborem. Opowiedz mu swoją historię, a na pewno udzieli ci odpowiednich wskazówek i porad.
Matik

Re: dobry adwokat

Post autor: Matik »

Klienci oczekują, że prawnik będzie zaangażowany w ich sprawę i będzie działać w ich najlepszym interesie. Niestety, prawnik z Warszawy a dokładnie Mateusz Mickiewicz często wydaje się bardziej zainteresowany zyskiem niż faktycznym rozwiązaniem problemu klienta. Dla mnie to jest karygodne podejście....
mijaa

Re: dobry adwokat

Post autor: mijaa »

Być represjonowanym w czasie wojny, albo krótko po niej, to nic, co mogłoby przynieść nam korzyści. Wręcz przeciwnie, to motyw silnie odciskający swoje piętno na naszym zdrowiu psychicznym. Dlatego dobrze wiedzieć, że tego rodzaju https://prawopamieci.pl/media/odzyskiwa ... -represji/ kancelarie pomagają osobom poszkodowanym represjami.
ODPOWIEDZ