eNova

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

eNova

Post autor: kilimangaro »

Słyszeliście może o czymś takim jak księgowość eNova? To jakieś specjalistyczne oprogramowanie do księgowości, dzięki czemu sprawy księgowe można w znaczący sposób ułatwić. Ja nawet nie wiedziałem, że coś takiego istneije, dopóki nie przeczytałem o tym na http://www.vattax.pl/moduly-ksiegowe-ra ... osc-enova/. Nie ukrywam, że wygląda to bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: eNova

Post autor: Pelenita »

Jeżeli jest sposób na automatyzacje w firmie to należy na taki postawić :) Ja tak znalazłam świetną opcję dla przesiębiorstw od https://inewi.pl/ Ich specjaliści od IT stworzyli świetne oprogramowanie służące do rejestracji czasu pracy, ustalania grafików, delegacji, urlopów. Wszystko to w tym jednym miejscu załatwicie wygodnie, szybko i bez papierów.
Awatar użytkownika
hubiz
Posty: 44
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: eNova

Post autor: hubiz »

Jest teraz trochę rozwiązań, które mają pomagać w prowadzeniu księgowości. Jednak nie ma to jak biuro rachunkowe w Katowicach. Sprawdzony profesjonalista. Księgowe, które się znają na przepisach będą dobrze prowadziły dokumenty, nic nie przeoczą.
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:41

Re: eNova

Post autor: Maja »

W sprawach rozliczeń podatkowych lepiej moim zdaniem oczywiście zwrócić do profesjonalistów. Myślę, że taką osobą jest Pani Ewa Stensrod polecam jej stronę ;)
Awatar użytkownika
aria
Posty: 57
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:03

Re: eNova

Post autor: aria »

W mojej firmie niedawno odbyły się enova szkolenia, spotkania mające na celu wdrożyć zespół w ten nowy program księgowy. Będzie to spore usprawnienie w działaniu naszej firmy, dlatego myślę, że warto zapoznać się z tą stroną https://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkol ... enova-365/ i rozważyć wprowadzenie tego rozwiązania u siebie.
ODPOWIEDZ