Finanse firmowe

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Gabriela_94
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2022, 21:55

Finanse firmowe

Post autor: Gabriela_94 »

Drodzy Państwo - jeśli chodzi o finansowanie firmy, to powiedzcie, z jakich usług mieliście okazję korzystać? Czy przy otwieraniu działalności zdecydowaliście się wnioskować o jakieś dotacje na otwarcie działalności? Czy teraz, kiedy prowadzicie już swoje firmy, korzystacie z jakichś finansowych rozwiązań, jak na przykład faktoring dla małych firm?
dzialacz87

Re: Finanse firmowe

Post autor: dzialacz87 »

Żeby dobrze kontrolować finanse firmowe, warto zadbać o onboarding https://www.gamfi.com/wiedza/ . Dobrze ułożony onboarding to szybsze wdrożenie nowych pracowników, mniejsze koszty po stronie pracodawcy i lepiej działająca cała firma. Dziś firmy, które zatrdniają większe ilości pracowników, nie mogą bez procesu jakim jest onboarding praktycznie funkcjonować.
Gawola

Re: Finanse firmowe

Post autor: Gawola »

Warto swoje sprawy księgowe itp powierzyć komuś kto zna się na rzeczy, w tym przypadku aforti ac może zająć się sprawami kadrowo-płacowymi bądź bieżącą usługą administracyjną. Myślę, że ich oferta jest atrakcyjna
Wojtyła

Re: Finanse firmowe

Post autor: Wojtyła »

Dyskusje na temat finansów publicznych często są pełne emocji, ale warto opierać je na solidnej wiedzy. Aby to zrobić, warto odwiedzić https://nowywyszkowiak.pl/wydarzenia/fi ... dziec.html i tak naprawdę tylko wtedy można świadomie dyskutować o polityce fiskalnej kraju.
małgośkaa

Re: Finanse firmowe

Post autor: małgośkaa »

Powiem wam, że sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić na kalkulator leasingu . Jeśli chodzi o koszty leasingu to z tego co widziałam są one dosyć atrakcyjne, więc może spodoba wam się takie rozwiązanie
dżastaa

Re: Finanse firmowe

Post autor: dżastaa »

Wiadomo, jak jest. Czasami wpadają różne wydatki, inwestycje, także warto wiedzieć - gdzie można uzyskać dobre usługi finansowe. Jak chodzi o mnie to uważam, że nie ma co działać na własną rękę i warto przykładowo skontaktować się z ekspertami https://www.sowinskie.pl - którzy mogą nam zaproponować rozwiązania zgodne z naszymi indywidualnymi potrzebami.
milagros

Re: Finanse firmowe

Post autor: milagros »

Jak chcecie prowadzić samodzielnie wszelkie finanse, chcecie sprawniej prowadzić całą firmę - to warto postawić na system ATOM ERP https://atomerp.pl . Z takim funkcjonalnym oprogramowaniem możecie wiele zdziałać.
kamiil

Re: Finanse firmowe

Post autor: kamiil »

Sugeruję skorzystanie z opcji jak kalkulator leasingowy . Zauważyłem, że wielu ludzi chwali sobie to narzędzie, a dodatkowo możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa obsługi, co jest istotne.
ella9392

Re: Finanse firmowe

Post autor: ella9392 »

Wzięłabym pod uwagę taką kwestię, jak ochrona majątku rodzinnego oraz biznesowego. Warto te obie kwestie odseparować i jednym ze sposobów na pewno jest fundacja rodzinna. Szczegółów na jego temat możecie szukać korzystając ze strony https://litigato.pl/fundacja-rodzinna-2/ . Tam macie odpowiednią pomoc.
baśkaa

Re: Finanse firmowe

Post autor: baśkaa »

Co powiecie w ogóle na https://riverclub.pl/ ? Jeśli chodzi o organizację imprezy firmowej to według mnie oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna. Warunki są tutaj na wysokim poziomie, dodatkowo lokalizacja jest dogodna
ODPOWIEDZ