Kancelaria prawna w Łodzi

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: oktawia-79 »

Witam! Czy znacie kancelarię prawną z Łodzi Adwokat Król? Szukam zaufanej kancelarii adwokackiej, która pomogłaby mi w sprawach związanych z prawem. Co sądzicie na jej temat?
Awatar użytkownika
marietta
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:13

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: marietta »

Adwokat Król to świetna kancelaria, która ma indywidualne podejście do każdego klienta. Sama korzystałam z jej usług, dzięki czemu udało mi się rozwiązać bardzo trudną sprawę prawną. 
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: gratka »

W dwóch bardzo różnych sprawach ja korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska. W Łodzi oczywiście przy Placu Dąbrowskiego 2. Zdecydowanie mogę polecić. Nie tylko za doświadczenie co widać w podejściu i sposobie prowadzenia spraw, ale też bardzo indywidualne podejście.

święty artur
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: appolo23 »

W Łodzi bardzo dobrą pomoc prawną można uzyskać u tej osoby mecenas Mariusz Olężałek. Sprawy karne w szczególności udział w zorganizowanych grupach przestępczych, rozbojach, pobiciach czy też prowadzeniu auta po spożyciu alkoholu czy narkotyków. Pomoc zawsze w bardzo profesjonalny sposób i praktycznie o każdej porze dnia i nocy.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:33

Re: Kancelaria prawna w Łodzi

Post autor: maksik »

Wydaje mi się, że w tym wypadku warto zapytać o opinie znajomych. Ale również wpisując w wyszukiwarkę można znaleźć dużo stron kancelarii jak np. https://kancelaria-kfk.pl/. Jednak najważniejsze jest określenie specjalizacji i dziedziny w jakiej pomocy prawnika potrzebujemy.
ODPOWIEDZ