Pomoc prawnika Wrocław

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Jarmiła64
Posty: 16
Rejestracja: 08 cze 2019, 19:24

Pomoc prawnika Wrocław

Post autor: Jarmiła64 »

Hej! Potrzebuję pomocy prawnika we Wrocławiu. Znacie może kogoś kto mógłby mi pomóc? Chodzi o sprawę związaną z prawem pracy.
Awatar użytkownika
marietta
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:13

Re: Pomoc prawnika Wrocław

Post autor: marietta »

Może skontaktuj się z kancelarią KWK? To jedna z lepszych kancelarii prawniczych we Wrocławiu – ma dużo pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

Re: Pomoc prawnika Wrocław

Post autor: Dalia_81 »

Jeśli liczysz na profesjonalizm i indywidualne podejście, to koniecznie skontaktuj się z tą kancelarią radcy prawnego. Korzystałam z jej usług i jestem bardzo zadowolona, widać, że Pani Kubicka ma ogromną znajomość prawa i wie jak stosować ją w praktyce. 
Łukasz Kr

Re: Pomoc prawnika Wrocław

Post autor: Łukasz Kr »

We Wrocławiu korzystam z usług kancelarii Pawła Marchewki, bardzo dobry adwokat, oddany sprawie z bardzo dużą wiedzą, specjalizuje się przede wszystkim w sprawach karnych, upadłościowych i związanych z długiem czynszowym. Na stronie http://www.adwokatmarchewka.pl znajdziecie kontakt.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Pomoc prawnika Wrocław

Post autor: mikksenia »

A może wybrać coś bardziej praktycznego? Jeśli działania skupiają się przede wszystkim na działaniach, które pozwolą Ci na jak najlepsze rozwiązanie tych kwestii, a także dadzą odpowiedź w tematach, które są dla Ciebie istotne. Stąd też polecam Ci sprawdzone porady prawne online którym możesz zaufać pod względem wiedzy i doświadczenia.
ODPOWIEDZ