Prawo pracy - kancelaria Łódź

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Abdon_73
Posty: 7
Rejestracja: 10 lis 2019, 20:57

Prawo pracy - kancelaria Łódź

Post autor: Abdon_73 »

Witam. Szukam sprawdzonej kancelarii adwokackiej z Łodzi. Potrzebuję profesjonalnej porady prawnej z zakresu prawa pracy. Kogo możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
tadeusz
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2019, 6:53

Re: Prawo pracy - kancelaria Łódź

Post autor: tadeusz »

Kiedyś korzystałem z pomocy kroladwokat.pl i serdecznie polecam. Pan Adrian Król to bardzo zaangażowany człowiek z profesjonalnym podejściem do sprawy i z dużym doświadczeniem. Moim zdaniem to najlepszy adwokat w Łodzi.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 5
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:33

Re: Prawo pracy - kancelaria Łódź

Post autor: maksik »

W wyszukiwarce najlepiej wpisać prawnik — prawo pracy Łódź a wskaże nam wyniki. Na https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje ... awo-pracy/ również jest oferta jednej z Łódzkich kancelarii. Też warto popytać znajomych o opinie, na pewno kogoś nam polecą.
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 167
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Prawo pracy - kancelaria Łódź

Post autor: tara34 »

Prawo pracy jest naprawdę zawiłe, do tego przepisy się stale zmieniają . Jak zatrudniamy w firmie osoby to musimy pilnować tych przepisów. Najlepiej dlatego współpracować z kancelarią prawną która ewentualne nieprawidłowości będzie wychwytywać https://www.oto-praca.pl/dostosowanie-dzialan-wymogow/ . Tak by być w porządku i do pracowników i do obowiązujących przepisów.
Paweł88

Re: Prawo pracy - kancelaria Łódź

Post autor: Paweł88 »

W prawie pracy na pewno specjalizuje się Pan Tomaszczyk. Sam kilka razy już korzystałem z jego pomocy i byłem zadowolony z tej współpracy. Konkretne i profesjonalne podejście, służy pomocą i trafnymi poradami. Wszystko dokładnie objaśni i wskaże najlepsze opcje rozwiązania.
ODPOWIEDZ