prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Krążek

prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Krążek »

Hej.
Zwracam się do was z ogromną prośbą i mam nadzieje, że ktoś z was będzie mógł mi pomoc. Niedawno zmarła moja ukochana prababcia i oczywiście zostawiła testament. Nikt z naszej rodziny nie spodziewał się, że babuszka będzie miała spore oszczędności, więc jak się możecie domyślać, teraz każdy o sobie przypominał i domaga się części spadku. Do rzeczy - poszukuję dobrego mecenasa, który miałby doświadczenie w prawie spadkowym? Ktoś coś?

n promocja telewizor
czesław

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: czesław »

Prawo spadkowe jest tak zawiłe i skomplikowane, że warto zaznajomić się z ofertą wyłącznie kancelarii, które specjalizują się w tego typu materii. Moim zdaniem nie ma złotego środka na znalezienie odpowiedniego fachowca, który Ci pomoże. Spróbuj poszukać na fejsbukowych grupach. Może akurat się uda.
Loluś

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: Loluś »

Współczuję ci tej całej sytuacji, ponieważ wiem jak bardzo może być to męczące. Nie dość że, jeszcze nie miałaś czasu pożegnać się ze zmarłą babcią to już musisz walczyć o jej testament w sądzie. Absurd, ale tak to właśnie wygląda. Życzę Ci powodzenia. Mam nadzieje, że szybko uda Ci się zakończyć tę sprawę.
wieśka

Re: prawo spadkowe kancelaria prawna Gdańsk

Post autor: wieśka »

Często jest tak, że jak człowiek dostaje spadek, to ma więcej z tym problemów niż pożytku. Jeżeli poszukujesz naprawdę sprawdzonej kancelarii, która byłaby w stanie jakoś Cię wesprzeć w tej jakże trudnej sytuacji, to koniecznie zgłoś się do mecenasa Mindykowskiego http://www.mindykowski.pl/ On na pewno ci pomoże przejść przez tą rozprawę i nie stracić woli walki.
ODPOWIEDZ