przekształcanie spółki

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
GrzegorzCh
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:02

przekształcanie spółki

Post autor: GrzegorzCh »

Witam

Czy jesteście w stanie wskazać kancelarię prawną, która zajmuje się przekształcaniem spółek? Na rynku jest wiele kancelarii, jednak chciałbym aby prawnik miał akurat to konkretne doświadczenie.
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:50

Re: przekształcanie spółki

Post autor: PatrycjaN »

W sumie to dobrze, że kierujesz się specjalizacją kancelarii. Jeśli chodzi o proces przekształcania spółek to sprawdź kancelarię Hilarowicz z Opola. Mój znajomy bardzo chwali współpracę z nimi. Tutaj zostawiam link https://kancelariahilarowicz.pl/przeksztalcanie-spolek
Miśkier

Re: przekształcanie spółki

Post autor: Miśkier »

Warto postawić na kancelarię, która ma dobre opinie wśród klientów. W temacie przekształcania spółki kancelaria prawna GESSEL to na pewno dobry wybór. Gdy zakładaliśmy spółkę, a potem przy jej przekształcaniu także korzystaliśmy właśnie z ich usług. Zajęli się między innymi ustaleniami dotyczącymi wewnętrznych przepisów i dbali o całą obsługę prawną przedsięwzięcia.
Justyś

Re: przekształcanie spółki

Post autor: Justyś »

Niestety ja się jeszcze na tych kwestiach nie znam, ale muszę przyznać, że mnie na ten moment najbardziej interesuje kwestia związana z założeniem spółki. Całkiem niedawno również miałam okazję przeczytać różnice pomiędzy spółką jawną i spółką cywilną. Bardzo fajnie opisano to w https://www.epuap.pl/spolka-cywilna-a-j ... ie-roznia/ i myślę, że z tym tematem warto się zapoznać.
ODPOWIEDZ