przekształcanie spółki

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
GrzegorzCh
Posty: 7
Rejestracja: 03 lis 2019, 23:02

przekształcanie spółki

Post autor: GrzegorzCh »

Witam

Czy jesteście w stanie wskazać kancelarię prawną, która zajmuje się przekształcaniem spółek? Na rynku jest wiele kancelarii, jednak chciałbym aby prawnik miał akurat to konkretne doświadczenie.
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:50

Re: przekształcanie spółki

Post autor: PatrycjaN »

W sumie to dobrze, że kierujesz się specjalizacją kancelarii. Jeśli chodzi o proces przekształcania spółek to sprawdź kancelarię Hilarowicz z Opola. Mój znajomy bardzo chwali współpracę z nimi. Tutaj zostawiam link https://kancelariahilarowicz.pl/przeksztalcanie-spolek
Miśkier

Re: przekształcanie spółki

Post autor: Miśkier »

Warto postawić na kancelarię, która ma dobre opinie wśród klientów. W temacie przekształcania spółki kancelaria prawna GESSEL to na pewno dobry wybór. Gdy zakładaliśmy spółkę, a potem przy jej przekształcaniu także korzystaliśmy właśnie z ich usług. Zajęli się między innymi ustaleniami dotyczącymi wewnętrznych przepisów i dbali o całą obsługę prawną przedsięwzięcia.
Justyś

Re: przekształcanie spółki

Post autor: Justyś »

Niestety ja się jeszcze na tych kwestiach nie znam, ale muszę przyznać, że mnie na ten moment najbardziej interesuje kwestia związana z założeniem spółki. Całkiem niedawno również miałam okazję przeczytać różnice pomiędzy spółką jawną i spółką cywilną. Bardzo fajnie opisano to w https://www.epuap.pl/spolka-cywilna-a-j ... ie-roznia/ i myślę, że z tym tematem warto się zapoznać.
Edwardek

Re: przekształcanie spółki

Post autor: Edwardek »

Jednym z aspektów, który moim zdaniem wyróżnia Czechy na tle innych krajów, jest ich otwarte podejście do biznesu międzynarodowego. Jeśli planujesz ekspansję na rynek czeski, warto wiedzieć, że tamtejszy rząd często oferuje wsparcie dla zagranicznych inwestorów. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie https://www.thompsonstein.com/spolka-za ... -czechach/ gdzie fajnie o tym napisano.
ODPOWIEDZ