Wycena firmy

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 78
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:37

Wycena firmy

Post autor: zosia »

Hejka, mam mały biznes pod Krakowem, jednak z przyczyn osobistych, muszę się wyprowadzić w okolice Poznania. Nie ma mowy o przeniesieniu firmy, więc muszę ją z zyskiem sprzedać. Zanim jednak mi się uda, to potrzebna mi jest rzetelna wycena przedsiębiorstw https://www.glc.pl/uslugi/audyt/wycena-przedsiebiorstw/ , która pomoże mi oszacować posiadany majątek, oraz zarobić przy jego sprzedaży. Czy firmie GLC mogę w tym względzie ufać, waszym zdaniem? Powiedzcie, co myślicie, wprost.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Wycena firmy

Post autor: nartin »

Jeżeli rozglądacie się za kancelarią rzeczoznawcy majątkowego, która zajmuje się wycenianiem powierzchni biurowych i przemysłowych to polecam wam zgłosić się do https://www.valia.com.pl/ Jest to sprawdzona firma z województwa śląskiego z usług, której sam korzystałem.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Wycena firmy

Post autor: Tomik00 »

W przypadku kiedy jednak rozważasz najpierw wycenę swojej spółki, a później jej sprzedaż to warto odezwać się do specjalistów w tym zakresie, którzy zajmą się przeprowadzeniem sprzedaży ale również wszystkimi ważnymi formalnościami u notariusza, w urzędach itd. W tym zakresie mogę polecić Wam https://sprzedajspolke.pl/ z którymi współpracowałem właśnie kiedy nasza firma już przestawała być rentowna i chcieliśmy się jej pozbyć. Przebiegło to sprawnie i bez problemów, a my uwolniliśmy się już od tego stałego obciążenia.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: Wycena firmy

Post autor: morgan »

Jeżeli chcecie wycenić nieruchomości należące do firmy to polecam wam zgłosić się do https://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ Jest to sprawdzony rzeczoznawca z Torunia z usług, którego sam korzystałem. Mogę potwierdzić pełen profesjonalizm osoby prowadzącej tę firmę.
hęternis

Re: Wycena firmy

Post autor: hęternis »

Warto rozejrzeć się za firmą, która ma doświadczenie w wycenianiu przedsiębiorstw i marek. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://dsc-advisory.pl/oferta/wycena-p ... twa-spolki Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że posiadają w tym spore doświadczenie. Firma ta ma swoją siedzibę w Poznaniu więc polecam ich wszystkim osobom z okolic tego miasta.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Wycena firmy

Post autor: emki920 »

A powiedzcie mi, w jakim miejscu jest wykonywana taka wycena? Gdzie się zgłosić?

___
Pozycjonowanie stron www Złota

chanel 5 chance
WojtuśĆ

Re: Wycena firmy

Post autor: WojtuśĆ »

Witam. Jeśli chodzi o wycenę firmy to z własnego doświadczenia mogę polecić Kancelarię Rzeczoznawców Majątkowych Taskator http://taksator.info/wycena-przedsiebiorstw/. Kancelaria jest profesjonalna i wycena przez nich stworzona jest skrupulatna i adekwatna do faktycznej wartości majątku. Prowadzą ją metodami: dochodową, majątkową, porównawcza czy mieszaną. To tylko świadczy o mega staranności co do wyceny. Szczerzę polecam tę kancelarię.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Wycena firmy

Post autor: melanina »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
kikuć

Re: Wycena firmy

Post autor: kikuć »

Cześć wszystkim. Widzę, że dość dobrze trafiłam jeśli chodzi o temat. Bo tak się składa, że ja zastanawiam się nad tym czy taka wycena nieruchomości dla syndyka może być dla nas korzystna? Bo wiecie nie ukrywam, że jak już to wolę mieć pewność, że mimo wszystko taka wycena będzie zrobiona prawidłowo. Także z pewnością poczytam nieco więcej na ten temat.
ODPOWIEDZ