Mazury i żeglowanie

Podróżujesz? Szukasz pomysłu na urlop lub ferie? Pomożemy!
Żabka21

Mazury i żeglowanie

Post autor: Żabka21 »

Siemanko, lubicie może żeglować po mazurskich jeziorach? Ja bardzo lubię i znalazłam bardzo fajny czarter jachtowy https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Są tam świetne jachty i ogólnie maja bardzo fajną ofertę. Taki wyjazd to bardzo duży relaks według mnie. Super opcja na wakacje.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Mazury i żeglowanie

Post autor: kasiakowa06 »

Żabka21 pisze: ↑23 mar 2021, 19:45 Siemanko, lubicie może żeglować po mazurskich jeziorach? Ja bardzo lubię i znalazłam bardzo fajny czarter jachtowy sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji. Są tam świetne jachty i ogólnie maja bardzo fajną ofertę. Taki wyjazd to bardzo duży relaks według mnie. Super opcja na wakacje.
Grecja to moje marzenie. Póki co jachty znajomych cumuję przy https://marina-club.pl/ i czekają na przygodę po Bałtyku :)
Obrazek
oliśka

Re: Mazury i żeglowanie

Post autor: oliśka »

A tutaj https://www.blekitnypiotrus.pl/bpiotrus ... odnych.php już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, jeśli chodzi znaki żeglugowe i oznakowanie dróg wodnych. Taka wiedza może się przydać.
Bogumiła

Re: Mazury i żeglowanie

Post autor: Bogumiła »

Wakacje . Zawsze myślimy gdzie wyjechać na wakacje nawet poł roku przed swoim urlopem. Czy każdy ta ma? A dlaczego tak jest? Bo żyjemy już wyjazdem, chcemy już odpocząć oraz pozwiedzać. Ostatnio moim miejsce zatrzymania na wakacjach był tleń ośrodki . Jest tam bardzo ładnie, wszystko połączone naturalnie z pięknym środowiskiem. Pokoje są bardzo ładne, czyste i dobrze się w nich siedzi czy śpi. Miejsce jest bardzo sympatyczne nie tylko dla rodziny z dziećmi ale również dla par.

ziarna konopi
ODPOWIEDZ