Sen w warunkach polowych

Podróżujesz? Szukasz pomysłu na urlop lub ferie? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Angelina
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2021, 5:39

Sen w warunkach polowych

Post autor: Angelina »

Ktoś z was miał może okazję spędzić noc w warunkach polowych? Przyznam szczerze, że sama mam ochotę przeżyć taką przygodę, ale wiadomo, że trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Jakie noclegowe akcesoria turystyczne uważacie za niezbędne? Wskazówki i rady mile widziane :)
Jolanta

Re: Sen w warunkach polowych

Post autor: Jolanta »

Oj nie wiem czy w ogóle bym w takich warunkach zasnęła. Niestety, ale mam lekki sen i łatwo się budzę, więc np. namioty w moim przypadku odpadają w ogóle. Jak ktoś ma podobne problemy jak ja, to można spróbować poszukać metod rozwiązania problemu tutaj https://melatonina.pl/akademia-snu/rytm ... ograniczyc. Hałas, nawet niewielki jest dużym problemem i dotyczy naprawdę wielu, wielu osób. Dlatego nie należy się poddawać tylko szukać różnych rozwiązań. Zmiana materaca/pościeli/piżamy, a może rezygnacja z telefonu czy telewizora tuż przed snem? Z całą pewnością warto zadbać o ustabilizowanie rytmu okołodobowego
albert

Re: Sen w warunkach polowych

Post autor: albert »

Za młodu lubiłem biwakować pod namiotem ale z czasem bardziej spodobało mi się połączenie luzu i przygody z wygodą . Mam na myśli wyprawy kamperowe. Uskuteczniam je co najmniej raz w roku, wynajmując kampery z wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl . Kabina mieszkalna w pojazdach jest kompletnie wyposażona- kuchenka, łazienka, łóżko a nawet telewizor. Nadmiaru surwiwalowych akcesoriów nie trzeba więc ze sobą zabierać. Niemniej jednak ja zawsze mam przysobie zapalniczkę, zapałki,latarkę, podręczne narzędzia, scyzoryk typu multitool, wodę mineralną i suche przekąski.
ODPOWIEDZ