Firma oferująca tworzenie stron w Świdnicy

Pomysły na skuteczną reklamę w Internecie. Marketing internetowy. Narzędzia, sposoby, formy promocji.
Krzysztof8686

Firma oferująca tworzenie stron w Świdnicy

Post autor: Krzysztof8686 »

Hej,

Szukam firmy która stworzy stronę internetową dla mojej firmy. Zajmuje się remontami i zatrudniam 5 osób. Spodobała mi się firma Codeideas https://codeideas.pl/strony-internetowe-swidnica oferująca tworzenie stron Świdnica. Wygląda na to że mają bardzo dobra ofertę i zajmują się wszystkim kompleksowo. :D Powiem Wam co jest dla mnie ważne:

- szybka obsługa
- kompleksowa realizacja
- pełne wsparcie
- szybkie terminy
- dobra grafika

Chciałbym aby moja strona internetowa dobrze się prezentowała. Ważne jest dla mnie żeby budować właściwy wizerunek, bo dzięki temu wiem że zyskam nowych klientów. Dlatego tworzenie stron internetowych w mieście Świdnica najprawdopodobniej zlecę firmie Codeideas.

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym, który też mi ich mocno polecał. Jeżeli macie jakies uwagi, to chętnie posłucham. :)
Agnieszka555

Re: Firma oferująca tworzenie stron w Świdnicy

Post autor: Agnieszka555 »

Generalnie należy się mocno zastanowić jeżeli chce się komuś zlecić stronę internetową. Dzisiaj jest coraz więcej garażowych specjalistów oferujących jakieś pseudo projekty oparte o wordpress - czyli system blogowy dla domowych kucharek.

Osobiście szukałabym firmy która wykona dla mnie stronę profesjonalnie i zapewni mi pełna obsługę. Kolega kiedyś zlecił stronę studentowi, student zrobił i się zmył ... ehhhh

Fajnie jak można zobaczyć jakie szersze portfolio i porozmawiać przez telefon. Czasami taka rozmowa pokazuje z kim ma się do czynienia.

Tamta firma z miasta Świdnica wygląda ok. :)
ODPOWIEDZ