Pomysł na promocję salonu

Pomysły na skuteczną reklamę w Internecie. Marketing internetowy. Narzędzia, sposoby, formy promocji.
Calriak

Pomysł na promocję salonu

Post autor: Calriak »

Macie jakiś pomysł na promocję salonu stylizacji paznokci? Powinnam postawić na reklamę w internecie? Czy lepiej działać bardziej lokalnie? Planuję dopiero otworzyć punkt, ale już teraz powoli wszystko planuję. Od razu powiem, że będzie to salon stylizacji paznokci marki Victoria Vynn, więc klientki na pewno będą zainteresowane.
pancerny_żuk

Re: Pomysł na promocję salonu

Post autor: pancerny_żuk »

Reklama w internecie dla salonu manicure? Wrzucanie zdjeć z portfolio na lokalne grupy jak najbardziej, profil na booksy oczywiście też musi być. Co do samego salonu, zanim go otworzysz to jeszcze wiele wody w WIśle upłynie, ale zawczasu - zorientuj sie co do urządzania takich wnętrz. Sama sofa do poczekalni może klientkę zachęcić albo zniechęcić do zabookowania następnego terminu. Przydadzą Ci się choćby artykuły w tym stylu: https://puszman.com/sofa-do-poczekalni- ... lu-wnetrza no i pls bez przesady z różem oraz cekinami ;)
Wracając jeszcze do promocji w Internecie - a pewno nie bawiłabym się w pozycjonowanie na szeroką skalę, bo i tak nikt nie będzie na paznokcie jeździł z sąsiedniego województwa. Lokalnie, lokalnie, lokalnie
ODPOWIEDZ