Zdjęcia reklamowe

Pomysły na skuteczną reklamę w Internecie. Marketing internetowy. Narzędzia, sposoby, formy promocji.
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2019, 14:01

Zdjęcia reklamowe

Post autor: lucyna »

Witam. Chcę nawiązać współpracę z fotografem, który wykona mi profesjonalną sesję reklamową moich produktów. W internecie widzę dobre opinie o tym studio http://www.justart-studio.com/, mają naprawdę piękne zdjęcia. Ktoś z was może polecić? Znacie dobrych fotografów?
Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: kokarda »

Jeśli chodzi o takiego fotografa to nie znam nikogo. Ja jedynie co to współpracuję z agencją http://influencermarketing.com.pl/ jeśli potrzebuję wypromować nowy produkt który wprowadzamy na rynek. Nie było sytuacji żebym nie była z nich zadowolona, zawsze wszystko robią należycie no a ja mogę się cieszyć ze zwiększonej sprzedaży.
Awatar użytkownika
Tereska087
Posty: 95
Rejestracja: 02 mar 2019, 9:58

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: Tereska087 »

Chcąc zapewnić swoim produktom na pewno warto jest uczestniczyć w targach branżowych. Na takich targach można spotkać mnóstwo osób zainteresowanych danymi produktami i usługami. Oczywiście jadąc na targi trzeba się zaopatrzyć w różnego rodzaju materiały reklamowe, jak ścianki, standy czy nawet leżaki - https://retio.pl/ Dzięki atrakcyjnemu stoisku na pewno ludzie będą bardzo chętnie do niego podchodzili i zapoznawali się z Waszą ofertą.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 138
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:24

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: Mikka »

Jest wiele ciekawych i skutecznych form reklamy. Ja proponowałbym się zgłosić do firmy Retio https://retio.pl , która w tym zakresie ma bardzo dużo do zaoferowania. U nich możecie dopasować najlepsze metody reklamowania siebie lokalnie.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: nartin »

Jeżeli chcecie by zdjęcia dobrze się prezentowały to musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się retuszem zdjęć. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://www.openskware.com.pl/ Oni mają w tym spore doświadczenie.
wieśka

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: wieśka »

A muszę przyznać, że nigdy nie myślałam żeby robić takie zdjęcia reklamowa. Bardziej stawiam na marketing internetowy, bo tutaj można dotrzeć do największej grupy potencjalnych klientów. Nawet do pomocy tutaj zatrudniłam agencję http://pharmar.pl/ żeby mi pomagała i kontrolowała czy wszystko jest ok.
raliś

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: raliś »

A co sądzicie o katalogach http://www.gr-namioty.pl/ bo jak patrze ile firm ma tam swoje wizytowki to wydaje mi sie, ze warto? Mam nadzieje ze mamy tu ludzi doswiadczonych ktorzy mogliby mi doradzic.
Awatar użytkownika
mirka
Posty: 59
Rejestracja: 30 sty 2020, 22:54

Re: Zdjęcia reklamowe

Post autor: mirka »

Wazne jest również to, aby zainwestować w kampanie reklamową na fb :) Na przyklad prowadzenie facebooka przez agencję https://www.cleveragency.pl/facebook
ODPOWIEDZ