Aparat ortodontyczny

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 29
Rejestracja: 06 kwie 2020, 8:16

Aparat ortodontyczny

Post autor: magdap »

Aparaty ortodontyczne Kraków - szukam doświadczonego ortodonty. Jakiego polecacie?
irenać

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: irenać »

Najlepszym adresem jest zdecydowanie gabinet techniki lingwalnej https://ortolingwa2.pl/aparaty-lingwalne/. Leczyłam się u nich zarówno ja jak i moja córka. Mają wspaniałe podejście do najmłodszych pacjentów, każda wizyta odbywała się w przyjemnej atmosferze, która nie stresuje dziecka. Bardzo cenię sobie ich tempo pracy. Od pierwszej wizyty i wywiadu lekarskiego do założenia aparatu minęło bardzo mało czasu. Okazał się właściwie niewyczuwalny i w żadnym stopniu nie przeszkadzał w codziennych czynnościach.
SylwiaŁ

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: SylwiaŁ »

Również z całego serca polecam aparat lingwalny. To chyba najwygodniejsza forma korekty zgryzu. Metalowe elementy montowane są od strony języka, dzięki czemu są absolutnie niewidoczne dla naszego otoczenia. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, a mają przed sobą ważne wydarzenie lub prace wymagającą nienagannego wyglądu. Jednym z pierwszych w Polsce miejsc, które wprowadziło do swej oferty właśnie tę metodę, jest szczecińska klinika https://www.orto-magic.eu/. To właśnie w niej podjęłam leczenie i mogę jedynie potwierdzić świetne opinie na jej temat.
Synuś

Re: Aparat ortodontyczny

Post autor: Synuś »

Ja jestem zdania, ze jeśli faktycznie mamy predyspozycje do noszenia aparatu ortodontycznego to jak najbardziej nie ma się nad czym zastanawiać. W sumie ja również od jakiegoś już okresu uczęszczam do ortodonty z https://persdental.pl/ i musze przyznać, że już dawno nie byłem u tak dobrego specjalisty.
ODPOWIEDZ