Aparat z opcją druku zdjęć

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Klemens
Posty: 14
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:15

Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: Klemens »

Planujemy wielki event w naszej restauracji i będzie nam potrzebny dobry aparat, który od razu drukuje zrobione zdjęcia. Ma być to forma promocji naszej firmy. Czy możecie coś polecić?
Awatar użytkownika
Kiki_mamona
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:11

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: Kiki_mamona »

Najlepiej wybrać klasycznego polaroida - wtedy masz większe zdjęcie niż z intaxa, ale koszt jest również większy...
Awatar użytkownika
Boniu
Posty: 21
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:16

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: Boniu »

Rzeczywiście Instax oferuje dość małe zdjęcia, jednakże spełnia podstawowe funkcje, o które Ci chodzi i jest diametralna różnica w cenie w stosunku do Polaroida. Pamiętaj też o kosztach pobocznych, czyli zakupie papieru do wydruku zdjęć, który wcale do najtańszych nie należy. Zresztą sam zadecydujesz. Poczytaj sobie o różnicach na https://proclub.pl/ bo wszystko masz w jednym miejscu i za korzystne pieniądze.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 136
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:05

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: kozi44 »

jestem osobą dość sentymentalną i lubię fotografować wszystkie ważne wydarzenia z zycia mojej rodziny, ale i nie tylko. Czesto z mężem przeglądamy nasze pudełko na zdjęcia i wspominamy dawne czasy.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: appolo23 »

Aparaty z funkcją druku zdjęć są bardzo mało ekonomiczne. Jeśli chodzi o druk odbitek zdecydowanie lepiej korzystać np. z takiego serwisu https://www.empikfoto.pl/odbitki,odbitki bardzo konkurencyjne ceny. Drukowanie zdjęć z wakacji już nigdy nie będzie takie proste - wszystko odbywa się online a czasy realizacji są naprawdę przyzwoite.
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: rakham »

Niestety nie potrafię powiedzieć gdzie kupić taki aparat bo się na tym nie znam jednak możesz wejść na stronę sklepzramami.pl i tutaj z pewnością znajdziesz ramki na zdjęcia takie na meble, ale także ramki do zdjęć na scianę i wiele innych. U mnie w sypialni praktycznie cała ściana jest w takich zdjęciach i prezentuje się to całkiem dobrze :)
Awatar użytkownika
Maniek44
Posty: 133
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:43

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: Maniek44 »

Jasne, że są takie sprzęty. Warto sobie jednak zadać pytanie, czy na pewno tego potrzebujecie? Moim zdaniem, powinniście w pierwszej kolejności postawić na sprzęt jak najwyższej klasy. Dzięki takim akcesoriom jak https://fotostrada.pl/akcesoria/akcesoria-do-obiektywow będziecie w stanie odpowiednio zadbać o jakość zdjęć. Warto mieć to na uwadze.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Aparat z opcją druku zdjęć

Post autor: maniek »

Maniek44 pisze: ↑19 lis 2019, 14:16 Jasne, że są takie sprzęty. Warto sobie jednak zadać pytanie, czy na pewno tego potrzebujecie?
Dokładnie. Trzeba wiedzieć, że po pierwsze nie są to ekonomiczne rozwiązania. Po drugie jakoś zdjęć nie będzie tak dobra jak np. z lustrzanki. My mamy od jakiegoś czasu profesjonalny aparat i widzę dużą różnicę w jakości fotek. Zdjęcia z eventów wrzucamy na naszą stronę internetową, więc muszę być idealne. Teraz do naszej lustrzanki kupiliśmy obiektyw szerokokątny tamron https://foto-szop.pl/tamron-c-53_2_853.html. Pod koniec lata szykujemy dużą imprezę firmową.
ODPOWIEDZ