Auta używane z salonu - co sądzicie?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Kozoń

Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: Kozoń »

Przychodzę do Was z pytaniem na jakie propozycje aut warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o modele używane i też czym się kierować przy zakupie samochodu na miasto? Ogólnie nie chcę kupować samochodu z niepewnego miejsca i raczej będe rozglądał się za ofertami w salonach. Jakie polecicie w Rzeszowie, pozdrawiam
Doroś

Re: Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: Doroś »

W mojej opinii warto tutaj wymienić zdecydowanie salon Auto Res z Rzeszowa zarówno jeśli chodzi o wybór aut osobowych, ale również właśnie topowych busów. Ceny jedne z najlepszych, obsługa kompetentna i chętna do pomocy również z opcją leasingu. Mam nadzieję, że uda Wam się znaleźć dobrych specjalistów, którzy doradzą i będą Wam w stanie pomóc.
Kacpeś

Re: Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: Kacpeś »

W mojej ocenie podczas poszukiwań specjalistów i najlepszego salonu w Rzeszowie z szerokim wyborem topowych marek samochodów to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na Auto Res z Rzeszowa w przypadku których można liczyć zarówno na profesjonalizm, świetną organizację i jednocześnie naprawdę dobre ceny, także jeżeli chodzi o modele używane bo teraz z tego co wiem to coraz ciężej złapać auta nowe, albo trzeba na nie dość długo czekać.
Kozoń

Re: Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: Kozoń »

Kacpeś pisze: ↑18 paź 2021, 12:48 W mojej ocenie podczas poszukiwań specjalistów i najlepszego salonu w Rzeszowie z szerokim wyborem topowych marek samochodów to jak najbardziej warto tutaj zwrócić uwagę na Auto Res z Rzeszowa w przypadku których można liczyć zarówno na profesjonalizm, świetną organizację i jednocześnie naprawdę dobre ceny, także jeżeli chodzi o modele używane bo teraz z tego co wiem to coraz ciężej złapać auta nowe, albo trzeba na nie dość długo czekać.
W takim razie też będę musiał się w wolnej chwili do nich wybrać i sprawdzić co tam ciekawego udało im się w ofercie przygotować :)
Haroń

Re: Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: Haroń »

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i także uważam, że liczy się przede wszystkim konkretna i profesjonalna pomocy w zakresie wyboru auta, czy dalszego serwisowania to na pewno Auto Res jest tutaj miejscem na które warto zwrócić uwagę w przypadku których można liczyć na jakość, dobre warunki i jednocześnie wsparcie obsługi sprzedażowej która jednak jest ważna żeby podpowiedzieć i pomóc w jak najlepszych zakupie. Dajcie znać jak to u Was wyszło i które auto wygrało!
justaa20

Re: Auta używane z salonu - co sądzicie?

Post autor: justaa20 »

Czemu nie? Jeśli jednak tak, to ja bym zabrała auto do zaufanego mechanika (nie mówię tu o zaniżaniu kosztorysu samochodu, ale o jego dogłębnym sprawdzeniu) i wtedy się decydowała, bo jednak mimo wszystko ważne jest kontrolowanie odpowiedniego działania. Na pewno skoda janki otomoto jest dla Was czymś pożytecznym. I jeśli tak wam to odpowiada, to jestem zdania, że naprawdę możecie na to spojrzeć.
ODPOWIEDZ