broker kurierski

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

broker kurierski

Post autor: reccon »

hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: broker kurierski

Post autor: blicz »

reccon pisze: ↑11 cze 2021, 22:50 hej wszystkim. Orientujecie się gdzie najtaniej będzie nadać paczkę, na poczcie czy przez kuriera? Jak to jest z brokerami kurierskimi? Znajomi mówią że lepiej z nich korzystać bo przesyłki są tańsze. Czy to prawda? Szczerze nigdy niczego nie nadawałam wiec byłabym wdzięczna za podpowiedź
Zdecydowanie kurier zawsze i wszędzie. Ja zawsze kurierem nadaję. Z tym ,że teraz muszę za pobraniem a nie wiem jak wysłać paczkę za pobraniem - jakieś porady w tym temacie ?
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: broker kurierski

Post autor: fasadka »

Na pewno broker kurierski jest wygodniejszy i dlatego polecam https://www.pogotowiepaletowe.pl/ - zachowajcie sobie ten namiar , przyda się kiedy trzeba będzie nadać przesyłkę paletową. Dzięki temu brokerowi można zrobić to szybko, tanio i przez internet bez wychodzenia z domu
ODPOWIEDZ