Catering świąteczny dla firmy?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
mamuśka17

Catering świąteczny dla firmy?

Post autor: mamuśka17 »

Obecnie możliwości zorganizowania Wigilii firmowej nie będzie możliwe w innym miejscu niż siedziba firmy. Dlatego chcemy skorzystać z oferty cateringu świątecznego dla firm właśnie. Na https://zacisze.gda.pl/ taka oferta jest dostępna. Czy ktoś z Was może zna to miejsce i może podzielić się opinią? Czy tam jest smaczne jedzenie?
wąs

Re: Catering świąteczny dla firmy?

Post autor: wąs »

U nas , w Zielonce zwykle zamawiamy posiłki na https://naskrajnej.pl/catering-zielonka/ , zdrowe, świeże i pyszne.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Catering świąteczny dla firmy?

Post autor: gizwald »

My wielokrotnie korzystaliśmy z usług firmy cateringowej Iwona http://cateringdabrowa.pl/ z Sosnowca. Mega solidni, jedzonko zawsze pyszne, świeże i pięknie podane, także regularnie u nich zamawiamy, bo wiemy że zawsze się sprawdzą. No i cena też gra rolę, u nich nie przepłacicie.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Catering świąteczny dla firmy?

Post autor: Bella »

Z tego, co się orientuję, t taki catering świąteczny na przykład na firmową wigilię można zamówić na przykład w Dworze Korona Karkonoszy z Sosnówki k. Karpacza. Z ofertą cateringową tego miejsca możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/catering/. Polecam ;)
Źbierzwik

Re: Catering świąteczny dla firmy?

Post autor: Źbierzwik »

Na przyszłość, serdecznie wszystkim polecam JedzieCatering ze Szczecina! Robiliśmy ostatnio w firmie sporą imprezę biznesową i zamawialiśmy właśnie jedzenie od nich - było pysznie! Różnorodne dania, świetnie przyprawione, do tego bardzo profesjonalna, szybka obsługa. Cała impreza wyszła dzięki temu bardzo profesjonalnie, co pozytywnie wpłynęło na wizerunek naszej firmy. Jeśli ktoś szuka obsługi eventu to polecam się z nimi skontaktować: https://www.jedziecatering.pl/dla-firm bo naprawdę warto.
ODPOWIEDZ