Co to są materiały POS?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Orchidea
Posty: 37
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:43

Co to są materiały POS?

Post autor: Orchidea »

Najlepsze pudełka fasonowe i pudełka klapowe tylko w firmie AMTKartony. Dostaniesz u nich również materiały POS z kartonu najwyższej jakości. Wszystkie ich wyroby odznaczają się precyzją wykonania.
Awatar użytkownika
maniek
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 6:07

Re: Co to są materiały POS?

Post autor: maniek »

Jak wyglądają u nich ceny przy zamówieniach hurtowych? W asortymencie mają jedynie kartony? Potrzebuję również sporo toreb świątecznych na prezenty dla pracowników oraz naszych stałych klientów. Znalazłem już firmę, która się tym zajmuje https://www.torbypapierowe.info.pl/. Mają rozsądne ceny i ładne świąteczne wzory. Pudełka, które mnie interesują także mają w magazynie. Pytam, bo chcę jeszcze zrobić rozeznanie. Zawsze warto porównać oferty.
Awatar użytkownika
Lonia
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2019, 11:23

Re: Co to są materiały POS?

Post autor: Lonia »

Poszukującym dobrych materiałów POS zachęcam do skontaktowania się z agencją marketingową https://www.berkano.pl/ Zapewniam, że przygotują i wyprodukują wysokiej jakości display'e , ekspozytory, ścianki reklamowe, standy, a nawet stoiska wystawiennicze i wyspy handlowe. Współpracujemy z tą agencją już od dłuższego czasu i przyznajemy jej duży plus za kompetencje i profesjonalizm.
ODPOWIEDZ