detektyw z Krakowa

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Rafaela
Posty: 96
Rejestracja: 17 mar 2019, 13:01

detektyw z Krakowa

Post autor: Rafaela »

cześc, szukam dobrego biura detektywistycznego z krakowa. Chodzi mi o bardzo delikatną sprawe z ustaleniem dochodów eks męza, bowiem nie płaci alimentów. Możecie polecić dobrego detektywa?
Awatar użytkownika
Mixio
Posty: 120
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:36

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: Mixio »

hmm no to dość delikatna sprawa więc faktycznie warto zdać się na pomoc detektywa. Jeśli chodzi o kraków detektywa zajmującego się takimi sprawami znajdziesz w biurze det24. Biuro to oferuje bardzo profesjonalne usługi. Przede wszystkim działają szybko i są dyskretni. Poza tym usługi mają w bardzo przystępnych cenach.
Awatar użytkownika
Monika03
Posty: 63
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:25

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: Monika03 »

Niestety czasami zdarzają się w życiu trydne sytuacje, gdy musimy skorzystać z tak nietypowych usług jak usługi detektywistyczne - http://www.pozaroszczyk.pl/. Ale kiedy już do nich dochodzi, nie ma co się wahać. Detektyw zna sie doskonale na zbieraniu niezbędnych dowodów, żeby udowodnić czyjąś winę. Robią to w sposób dyskretny i szybki, dzięki czemu sprawa nie ciągnie się miesiącami, a my nie musimy kombinować i głowić się co w danej sytuacji zrobić.
:)
Awatar użytkownika
cold
Posty: 48
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:49

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: cold »

Zdarzają się sytuacje gdy potrzebujemy detektywa. Ciekawą ofertę jeśli chodzi o takie usługi znalazłam tu: http://agencjatemida.pl/prywatny-detekt ... azowiecki/. Trudno działać na własną rękę w skomplikowanej sprawie gdy w dodatki emocje nie pozwalają na chłodno ocenić sprawę. Warto wtedy korzystać z profesjonalnej pomocy detektywa.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: Malewicz »

To ja od siebie mogę doradzić sprawdzoną agencję detektywistyczną Lampart Group https://www.lampart.co/ Działają profesjonalnie, skutecznie i dyskretnie. U mnie super się sprawdzili, dzięki nim zebrałem niezbędne mi informacje i mogłem działać dalej. Agencja funkcjonuje w całej Polsce, nie ma także problemu ze zbieraniem informacji poza granicami kraju.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: gizwald »

Ja z kolei korzystałem z usług detektywistycznych CBBP, świadczą usługi detektywistyczne na terenie Polski i całej UE. Tu macie namiary https://biurocbbp.pl/oferta/uslugi-detektywistyczne/ Firma doskonale się u mnie sprawdziła, to solidni specjaliści z dobrymi stawkami. Sprawdźcie ich sobie, bo są skuteczni.
antekkowal
Posty: 66
Rejestracja: 11 maja 2020, 13:24

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: antekkowal »

A to prywatni detektywi już mogą zaglądać na nasze konta i sprawdzać wysokość przychodów?
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 78
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:37

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: zosia »

Różne usługi świadczą różne biura detektywistyczne, ale ja na przykład wiem, że to biuro https://csmagency.pl/detektywistyka-ofe ... e_rodzinne ma nawet mediacje rodzinne w ofercie. Dla mnie to ważna sprawa, bo przecież nie chodzi o to , żebyśmy podejmowali ważne decyzje w gniewie. Trzeba próbować rozmawiać.
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 67
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: konopnik »

Zanim podejmiecie współpracę z jakimś detektywem to warto poczytać sobie na ten temat - https://prywatny-detektyw-warszawa.blog ... -post.html Czasem ma się mylne wyobrażenie o pracy detektywa, o tym co może, jak może. Artykuły objaśnią i wyjaśnią Wam wiele.
Żabka21

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: Żabka21 »

antekkowal pisze: ↑14 cze 2020, 13:25 A to prywatni detektywi już mogą zaglądać na nasze konta i sprawdzać wysokość przychodów?
Nie mam pojęcia. Jednak czasami dobry detektyw to bardzo istotna sprawa, gdyż policja po prostu nie zajmuje się wszystkim. Czasami warto zgłosić się np. do http://www.detektyw-androsz.pl/ jeżeli mamy do rozwiązania jakąś zawiłą sprawę.
Kwiaśniak

Re: detektyw z Krakowa

Post autor: Kwiaśniak »

Serdecznie polecam prywatny detektyw kraków https://detektywkrakow.pl/ . Właśnie z nimi współpracowałam. Osoby tam pracujące są bardzo profesjonalne, znają się na rzeczy i pomagają ludziom jak tylko mogą. Detektywi zajmują się Pozyskiwanie informacji, które mogą ci pomoc w sprawach w sądzie.
ODPOWIEDZ