Dezynfekcja ozonem?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Maria
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 17:52

Dezynfekcja ozonem?

Post autor: Maria »

Witajcie moi drodzy. Czy sądzicie, że ozonowanie bielsko to najlepsza metoda dezynfekcji? Mnie przekonuje fakt, że to sposób bezpieczny bez użycia chemii. Poza tym ozon działa bakteriobójczo, wirusobójczo, zwalcza alergeny i pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Skorzystalibyście z takiego rozwiązania?
tuśka

Re: Dezynfekcja ozonem?

Post autor: tuśka »

Zanim podejmiesz decyzję, to koniecznie porównaj oferty kilku firm i poczytaj opinie na ich temat. Tylko w taki sposób uda ci się wybrać firmę, z której usług faktycznie będziesz zadowolona a sam proces ozonowania będzie skuteczny. Od siebie z pewnością mogę polecić DDD usługi. Miałam okazję korzystać z ich oferty już dwa razy i na pewno się na tym nie skończy.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Dezynfekcja ozonem?

Post autor: Tadek99 »

Witam.
Co myślicie o tym, by zainwestować w ozonowanie sklepu? Zależy mi na tym, aby pozbyć się wszelkich bakterii i zarazków, ponieważ w obecnym czasie to bardzo ważna sprawa. https://ozonosfera.pl/
Co o tym sądzicie? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Pozdrawiam.
baśkaa

Re: Dezynfekcja ozonem?

Post autor: baśkaa »

Zawsze istnieje opcja nawiązania współpracy z firmą Airozone. W kontekście usług związanych z ozonowaniem pomieszczeń, firma ta naprawdę kładzie duży nacisk na satysfakcję klientów, a co równie istotne, cenowo jest to bardzo konkurencyjna oferta.
ODPOWIEDZ