Dezynfekcja w gastronomii

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
otniel1981
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2021, 23:15

Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: otniel1981 »

Stosujecie produkty do dezynfekcji dla gastronomii? Moim zdaniem to bardzo istotne dla zachowania wymogów sanitarnych. Sądzę też, że takie produkty przeznaczone właśnie dla branży horeca są o wiele skuteczniejsze, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to koniecznie się im przyjrzyjcie.
Jaruś

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: Jaruś »

Faktycznie w przypadku gastronomii samo dbanie o czystość w lokalu jest czymś niezwykle ważnym. Dlatego ja również od razu jestem w stanie każdemu polecić doskonałe wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/ które na pewno zatrzymają więcej zanieczyszczeń na zewnątrz niż zwykle wycieraczki zewnętrzne.
yrkuś

Re: Dezynfekcja w gastronomii

Post autor: yrkuś »

Znam profesjonalną firmę, która posiada w asortymencie wszystko, co związane jest z czystością w miejscu pracy na przykład: chemiczne środki utrzymania czystości, papierowe artykuły higieniczne, urządzenia do sprzątania oraz akcesoria łazienkowe. Ja tylko i wyłącznie zaopatruję swoją restaurację w produkty tej firmy. Są atestowane i w pełni bezpieczne. Nazywa się ona Linea Trade https://lineatrade.net/produkty Polecam ją szczerze.
ODPOWIEDZ