Do szkoły

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Do szkoły

Post autor: mikksenia »

Szkoła w toku. Na pewno każde dziecko ma inne potrzeby pod względem wyboru akcesoriów szkolnych ale jedno jest niezmienne - kleje szkolne w sztyfcie zawsze są potrzebne. Czy to na plastykę czy technikę, jest to nieodłączny element w życiu każdego szkolniaka. Dobrze jest zatem zainwestować w dobrej jakości klej.
Nino

Re: Do szkoły

Post autor: Nino »

Jeśli będziecie mieli problem z podręcznikami do szkoły to polecam stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Można tam znaleźć niemal że wszystkie książki do różnych szkół z różnych wydawnictw
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Do szkoły

Post autor: Bella »

Jeśli chodzi o wyposażenie szkół, to nie może w nich oczywiście zabraknąć tablic do pisania. Moim zdaniem tablice magnetyczne, takie jak na stronie internetowej https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... yczne.html, są lepsze niż tablice kredowe. A Wy jak uważacie?
szkołauczy

Re: Do szkoły

Post autor: szkołauczy »

Jeśli wybieramy szkołę średnią, warto postawić na Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, to szkoła która bardzo dobrze przygotuje do dorosłego życia. Dzięki współpracy z nauczycielami, każdy młody człowiek dużo lepiej dopasuje tam przyszły kierunek studiów do swoich umiejętności. Poziom nauki jest tam bardzo wysoki.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Do szkoły

Post autor: appolo23 »

szkołauczy pisze: ↑09 lis 2020, 23:24 Jeśli wybieramy szkołę średnią, warto postawić na Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie, to szkoła która bardzo dobrze przygotuje do dorosłego życia. Dzięki współpracy z nauczycielami, każdy młody człowiek dużo lepiej dopasuje tam przyszły kierunek studiów do swoich umiejętności. Poziom nauki jest tam bardzo wysoki.
Wiele osób z którymi rozmawiałem, potwierdza że Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie to szkoła która doskonale przygotuje ucznia do egzaminu dojrzałości. Wiele różnych zajęć pozalekcyjnych sprawi że każdy znajdzie tam coś dla siebie i będzie mógł rozwijać się w pożądanym kierunku.
mamamaćka

Re: Do szkoły

Post autor: mamamaćka »

Nie wiem jak to u was w domach wygląda, ale szkolna nauka online w wykonaniu mojego syna i jego szkoły totalnie zawiodła. Jestem załamana poziomem nauczania w obecnej sytuacji dlatego zapisałam syna na dodatkowy kurs i korepetycje przez stronę [link]https://iloraz.com/[/link] gdzie pracują wykształceni pasjonaci potrafiący przekazać wiedzę młodemu człowiekowi. Już widzę lepsze efekty, mimo że korzystamy od niedługiego czasu.
gOdAjNoWśKi

Re: Do szkoły

Post autor: gOdAjNoWśKi »

Szczerze mówiąc to początki mojego syna w szkole nie należały do najprostszych. Ogólnie dziecko w klasie nie czuło się komfortowo, ale zaczęliśmy coś działać i wszystko się układa. Bardzo mi pomogły wskazówki z http://alamama.pl/. Bez tego mogłoby być naprawdę ciężko.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 265
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:11

Re: Do szkoły

Post autor: Eliza111 »

Tutaj na stronie https://www.dyktanda.pl/ są dostępne dyktanda dzięki którym możemy nauczyć się poprawnej pisowni oraz ortografii. Warto nie zapominać, że ortografia to nie tylko twarde zasady, ale również dobra zabawa. Dlatego powstała taka fajna platforma do nauki.
oliwiuś

Re: Do szkoły

Post autor: oliwiuś »

Mój syn bardzo zmartwił się nauka online jak w tym roku zdaje egzamin dojrzałości . Kupił sobie do pomocy " Vademecum. Matura 2021. Matematyka. Zakres podstawowy i rozszerzony" z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-matematyka-2021 . Vademecum zostało opracowane w sposób łatwy i wygodny do pracy. Każde zadanie posiada zapisane rozwiązanie, wraz ze szczegółowymi wskazówkami, jak prawidłowo wykonać zadanie krok po kroku.
Śnieżka

Re: Do szkoły

Post autor: Śnieżka »

Każda szkoła ma możliwość pozyskania grantów z funduszy edukacyjnych. To pozwala dofinansować np. projekty edukacyjne, które wychodzą ponad standard, dają możliwość młodzieży szkolnej możliwości eksploracji nowych obszarów wiedzy i wspierają uczniów w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Warto więc zagłębić się w temat i poczytać https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac
ODPOWIEDZ