Dobre szkolenia biznesowe?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Mączka_Stanisław

Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: Mączka_Stanisław »

Witajcie, chciałbym zapisać się na jakieś dobre biznesowe szkolenie, gdyż planuję przebranżowienie się i uruchomienie własnego warsztatu samochodowego. czy wiecie może do jakiej firmy zgłosić się z tym tematem? Przy6znam, że póki co nie mam pojęcia o zarządzaniu biznesem, gdyż ponad 30 lat przepracowałem na etacie. Pozdrawiam serdecznie i liczę na odpowiedź :)

hula hop anionowe
Król24

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: Król24 »

Myślę, że dobrym adresem, pod który powinieneś się zgłosić, jest firma AVENHANSEN. Oferują wysokiej jakości szkolenia biznesowe w Krakowie, Warszawie, łodzi, Poznaniu i innych większych miastach naszego kraju. Ostatnio, w dobie pandemii uruchomili ponadto szereg wartościowych szkoleń online, z których również warto skorzystać :) pozdrawiam :)
nełka

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: nełka »

Jest naprawdę bardzo wiele dobrych szkoleń biznesowych i związanych z biznesem, finansami jak np. kurs na księgowego . Wystarczy przejrzeć oferty, poczytać opinie, popytać ewentualnie znajomych żeby się dowiedzieć, które mają najlepsze rekomendacje. Część jest nawet w formie online, co też jest moim zdaniem pozytywem
mórarz

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: mórarz »

Ja z kolei zdecydowałem się na szkolenie z zakresu certyfikatów żywieniowych. Jako, iż działam w tej branży od dłuższego czasu to traktowałem to jako konieczność. Tym sposobem pozyskałem wiedze dzieki ktorej nasza produkcja wzrosnie i bedzie stala na duzo wyzszym poziomie. O to chodzi! Szkolenia zostały zrealizowane przez https://www.brcszkolenia.pl/szkolenia .
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: fasadka »

Na pewno tutaj https://www.impactinternational.com/blo ... ozproszony można znaleźć dobre warsztaty , najczęściej wieloetapowe i złożone, które mają gruntownie przygotować kadrę kierowniczą (menadżer, CEO) do sprawowania konkretnych funkcji
Muśka

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: Muśka »

Bardzo lubię planować imprezy. Zarówno te w rodzinnym gronie, jak i te firmowe. Postanowiłam dokształcić się w tej kwestii i wybrać na szkolenie. Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/category/organizacja-i- ... e-eventow/ . Zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
Danką

Re: Dobre szkolenia biznesowe?

Post autor: Danką »

Słyszeliście o takich szkoleniach https://uxupgrade.pl/szkolenia? Zastanawiam się właśnie nad udziałem w tym kursie. Chciałbym nauczyć się dokładnie monitorować swoją stronę i efektywnie wykorzystywać Analyticsa. Dowiedieć się jak monitorować zdarzenia, tworzyć dashboardy w Data Studio z wykorzystaniem danych z wielu źródeł. Myślicie, że to dobry wybór?
ODPOWIEDZ