Dobry tłumacz?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Milena_63
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2021, 17:50

Dobry tłumacz?

Post autor: Milena_63 »

Cześć wam. Czym według was powinien charakteryzować się dobry tłumacz? Wiadomo, że to nie ceny usług są najważniejsze, a profesjonalizm i duża wiedza. Tak naprawdę nieważne czy zlecamy tłumaczenie dokumentów samochodowych, czy innych dokumentów, bo zawsze zależy nam na tym, żeby przekład był w pełni poprawny. Jest jeszcze coś, co jest dla was istotne?
paździoch

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: paździoch »

Jak najbardziej poszukiwania dobrego tłumacza są czymś niezwykle istotnym i również w artykule https://www.kreatywna.pl/biznes/praca/p ... age-zlota/ ta kwestia została także poruszona. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja po przeczytaniu tego wpisu wiem w jaki sposób znaleźć dobrego tłumacza.
Pikuś32

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: Pikuś32 »

Jeżeli tłumaczenie ma być z zakresu języka angielskiego to oczywistym wyborem powinno być to biuro https://tlumaczenia-gk.pl/ Działają na rynku od 1990 roku i ich kadra poradzi sobie z tłumaczeniami specjalistycznymi z zakresu medycyny czy techniki jak i zwykłymi zleceniami. Wszystko w atrakcyjnej cenie i z ekspresowymi terminami jeśli to wymagane.
Karzeł

Re: Dobry tłumacz?

Post autor: Karzeł »

Zdecydowanie w momencie gdy zależy nam na dobrym tłumaczeniu to również na pewno warto jest je zlecić profesjonalnemu tłumaczowi. Ja także chciałbym każdego zainteresować fajnym artykułem https://di.com.pl/jak-i-czemu-warto-prz ... towa-66749 gdyż tak naprawdę warto wiedzieć dlaczego tłumaczone są strony internetowe.
ODPOWIEDZ