Dokumentacja z budowy - jaka?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Dokumentacja z budowy - jaka?

Post autor: terka »

Hej, znacie jakąś ciekawą metodę dokumentacji postępów prac, które są bardzo rozciągnięte w czasie? Ja szukałam inspiracji w sieci i natrafiłam na stronę http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-poznan/ . Uważam, że takie filmowanie z drona może być strzałem w dziesiątkę. Pokazanie danego obiektu z perspektywy lotu ptaka ukazuje rzeczy, których nie da się dostrzec z ziemi. Korzystał ktoś może? Dajcie znać.
Awatar użytkownika
KenAdams
Posty: 169
Rejestracja: 25 lis 2019, 15:40

Re: Dokumentacja z budowy - jaka?

Post autor: KenAdams »

Dobry pomysł.
Awatar użytkownika
sesna
Posty: 107
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:38

Re: Dokumentacja z budowy - jaka?

Post autor: sesna »

Dron, to naprawdę fajna opcja w takiej sytuacji. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup, to tutaj https://megadron.pl/pl/blog/dji-care-re ... 43324.html warto sobie zerknąć. Jest tam namiar na blog, na którym jest wiele ciekawych porad i informacji. Między innymi można się dowiedzieć w jaki sposób aktywować ubezpieczenie drona po 48 godzinach. Takie wiadomości mogą okazać się niezwykle przydatne.
aliś

Re: Dokumentacja z budowy - jaka?

Post autor: aliś »

Jeśli chcecie robić dokumentację z budowy dronem, to warto w pierwszej kolejności zapisać się na kurs obsługi takiego urządzenia. Tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/vlos/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto przede wszystkim stawiać na jakość, aby dobrze posługiwać się takim urządzeniem.
ODPOWIEDZ