dokumentowanie zdrady

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 28
Rejestracja: 30 cze 2020, 8:33

dokumentowanie zdrady

Post autor: anka »

Brak wierności w związku, to problem z jakim spotyka się wiele par. Niektórzy korzystają z agencji, która dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra przygotowuje profesjonalnie i wykorzystują takie materiały w sądzie. Szukając takiej agencji z czystej ciekawości trafiłam na stronę https://detektywzielonagora.pl/services/zdrady/ . Zauważyłam, że coraz więcej takich firm powstaje. Co wogóle myślicie o takich praktykach?
Awatar użytkownika
Kropka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2019, 15:58

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: Kropka »

Na pewno jednym ze sposobów jest wynajęcie detektywa, jednak nie ma co ukrywać, że jest to dość wysoki koszt. Możecie zacząć szpiegować partnera lub partnerkę na własną rękę. Są takie specjalne kamery https://www.enexus.pl/kamery-szpiegowskie/dlugi-czas-nagrywania z długim czasem nagrywania. Kamerka jest bardzo mała więc bez problemu można ją umieścić w niewidocznym miejscu.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 224
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: editoillet »

Szczerze mówiąc, uważam, że w przypadku wątpliwości co do wierności partnera, skorzystanie z usług prywatnego detektywa może być najlepszym rozwiązaniem. Z tego, co słyszałem, firma http://www.detektyw-androsz.pl/ oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, warto sprawdzić ich ofertę i skontaktować się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.
ODPOWIEDZ