Dom poza miastem

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Tulimierz_82
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 16:43

Dom poza miastem

Post autor: Tulimierz_82 »

Cześć wszystkim. Wolicie mieszkać w mieście czy poza nim? Dla mnie [url=http://]dom jednorodzinny w okolicach Warszawy[/url] to dosłownie spełnienie marzeń. Nie narzekałbym na hałas czy tłumy ludzi, a poza tym w każdej chwili mógłbym wyjść do ogrodu i nie musiałbym niczym się przejmować. Brzmi świetnie, prawda?
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Dom poza miastem

Post autor: Bella »

Mi również marzy się taki nieduży dom jednorodzinny poza miastem :) Jak na razie szukamy z mężem odpowiedniego projektu takiego domu. Spodobało nam się kilka nowości w ofercie Pracowni MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Czy ktoś z Was zamawiał projekt domu właśnie tam? I jak, jesteście zadowoleni?
Kutyła

Re: Dom poza miastem

Post autor: Kutyła »

Bella pisze: ↑28 lip 2021, 0:35 Mi również marzy się taki nieduży dom jednorodzinny poza miastem :) Jak na razie szukamy z mężem odpowiedniego projektu takiego domu. Spodobało nam się kilka nowości w ofercie Pracowni MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/nowosci-mgprojekt. Czy ktoś z Was zamawiał projekt domu właśnie tam? I jak, jesteście zadowoleni?
Mogę ci polecić tę pracownię. Zamawialiśmy u nich projekt Viking 3 https://www.mgprojekt.com.pl/viking-3, dom jest już nawet w trakcie budowy i kierownik budowy nie miał najmniejszych zastrzeżeń co do dokumentacji. My z obsługi też byliśmy zadowoleni. Najpierw cierpliwie odpowiadali na nasze pytania, a później sprawnie przysłali nam projekt. A jeżeli chciałabyć dokonywać zmian na etapie adaptacji projektu do działki, to też nie ma problemu, ponieważ dostajesz od razu zgodę na takie zmiany.
ODPOWIEDZ