Druk wielkoformatowy

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
looki
Posty: 87
Rejestracja: 22 mar 2019, 14:01

Druk wielkoformatowy

Post autor: looki »

Czy ktoś z was korzystał może z drukarni, która oferuje druk wielkoformatowy? Ostatnio sporo zastanawiam się nad tym, jednak nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. Macie może jakieś propozycje? Ostatnio sporo dobrego słyszałem na temat tej stronki https://www.dmdisplay.pl/wielkoformatowy-druk-uv/ . Co o niej myślicie? Dajcie znać.
ile razy nasze ślady przecinają się ze śladami tego, z kim póżniej będziemy wspólnie kroczyć przez życie.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: gratka »

To prawda druk wielkoformatowy może mieć różne zastosowania i wiele firm decyduje się między innymi właśnie na taką formę reklamy. Żeby bardziej zgłębić temat polecam lekturę https://www.polskibiznes.info/druk-wiel ... terystyka/ . Można się sporo przydatnych informacji dowiedzieć między innymi na temat zastosowania takiego druku.
Awatar użytkownika
herevite
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:03

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: herevite »

Druk wielkoformatowy jest bardzo przydatny, w szczególności jeśli ktoś prowadzi własny biznes. Ja wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy: https://grupaoficyna.eu/oferta/drukarni ... formatowy/
Chwalę sobie wykonanie i kontakt z klientem.
Awatar użytkownika
polbiz
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 19:12

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: polbiz »

Można zlecić drukarni https://sharkdesign.pl/ wydrukowanie nawet większego projektu i na pewno będzie to świetna reklama. Banery, plakaty to specjalność tej firmy, więc można tutaj wykonać swój projekt. Firma indywidualnie traktuje każde zlecenie, więc będą solidnie wykonywać druk.
polałka

Re: Druk wielkoformatowy

Post autor: polałka »

Warto sobie znaleźć najpierw jakie firmy zajmują się tego typu wydrukami, ja polecam zrobić to przez wyszukiwarkę firm https://www.grafikaidruk.pl/, to bardzo proste i szybkie
ODPOWIEDZ