Dzbanek filtrujący?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
mamuśka17

Dzbanek filtrujący?

Post autor: mamuśka17 »

Ponieważ chcę zadbać o naszą planetę. Chcę również ograniczyć zakup wody butelkowanej. W związku z tym chce zakupić dzbanek filtrujący i butelki z filtrem. Jednak jak się okazuje nie jest to łatwe. Na filtrosfera.pl są dostępne różne modele i różnych firm. I zastanawiam się jaki wybrać i na co należy zwrócić uwagę. Najważniejsze dla mnie jest to, by filtr był dobry i by woda była na pewno czysta i bezpieczna.
Mańka

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: Mańka »

Jeśli chcesz zadbać o swoją kieszeń i ekologię, a przy okazji o swoje zdrowie, to polecam Ci zainwestować w przepływowy filtr pod zlew bądź odwróconą osmozę, jeśli chcesz się pozbyć kamienia :) Wkłady wymienia się raz do roku, a sama filtracja jest duzo bardziej zaawansowana, niz wkład w dzbanku :)

Polecam, ja używam filtra przepływowego, który pozostawia minerały w wodzie - Ecoperla Profine POU. Polecam, kupowałam tutaj: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Filt ... -POU-3/646
Awatar użytkownika
danielkrolewski
Posty: 80
Rejestracja: 07 wrz 2020, 14:29

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: danielkrolewski »

Mam taki dzbanek w domu i korzyści jest bardzo dużo, dodam od siebie, że nie trzeba dźwigać butelek z wodą i kosztuje to znacznie mniej. Pomóc w wyborze może ci ta strona http://maps.google.co.ve/url?q=http://agdchrosciel.pl/, chociaż szczerze mówiąc, to dzbanek do filtrowania wody nie jest taki drogi, więc jak się jeden nie sprawdzi, można kupić inny, a tamten odsprzedać.
strits

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: strits »

Jeśli chcesz mieć pewność, że woda pitna jest bezpieczna i wolna od szkodliwych zanieczyszczeń, ważne jest, aby zainwestować w wysokiej jakości odżelaziacz i odmanganiacz. Urządzenia te mogą usunąć żółte plamy, poprawić smak i zapach wody oraz zmniejszyć poziom żelaza i manganu. Inwestycja w te urządzenia jest ważnym krokiem w kierunku zapewnienia bezpiecznej i czystej wody.
loczek

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: loczek »

twierdzę, że domowe filtry do wody są z pewnością warte rozważenia w każdym gospodarstwie domowym. Nie tylko usuwają one szkodliwe zanieczyszczenia z wody pitnej, ale także poprawiają jej ogólną jakość i smak. W obliczu rosnącej troski o bezpieczeństwo wody, inwestycja w filtr to mądra decyzja.
ODPOWIEDZ