Filmowanie z drona - co sądzicie?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
iśek

Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: iśek »

Czy według Was filmowanie z drona to dobry pomysł na uwiecznienie postępowania prac budowlanych? Nie miałem na ta temat pomysłu, więc zacząłem szukać jakichś inspiracji w sieci. Na tej stronie http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ znalazłem moim zdaniem rewelacyjne rozwiązanie, z którego chyba skorzystam. Mam jednak prośbę. Może ktoś w Was wypowiedzieć się właśnie w tym temacie?

indyjskie
Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: mezi »

iśek pisze: ↑27 mar 2021, 13:26 Czy według Was filmowanie z drona to dobry pomysł na uwiecznienie postępowania prac budowlanych? Nie miałem na ta temat pomysłu, więc zacząłem szukać jakichś inspiracji w sieci. Na tej stronie znalazłem moim zdaniem rewelacyjne rozwiązanie, z którego chyba skorzystam. Mam jednak prośbę. Może ktoś w Was wypowiedzieć się właśnie w tym temacie?
Można zamówić takie usługi, ale żeby to robić, to trzeba chyba mieć odpowiednie zezwolenie.
Śnieżka

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: Śnieżka »

Filmowanie z powietrza, za pomocą drona to doskonały pomysł. Można w ten sposób spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy. I nie ma tu znaczenia czy chodzi o postępy w budowie czy nagranie własnego wesela. Polecam zatem skorzystanie z pomocy profesjonalistów https://ironsky.pl/oferta/film-i-fotografia-z-drona/
haaliś

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: haaliś »

Teraz takie filmowanie jest na czasie. Można bowiem w ten sposób zrobić naprawdę rewelacyjne ujęcia. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html sobie zerknijcie. Jest tam bowiem ciekawy sprzęt dopasowany do różnych potrzeb. Mają tam również w ofercie różnego rodzaju akcesoria.
ODPOWIEDZ