Finansowe bezpieczeństwo

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Dalgur
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 16:36

Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: Dalgur »

Witajcie. Czy wiecie, w jaki sposób możecie sobie i swoim bliskim zapewnić finansowe bezpieczeństwo? Moim zdaniem najrozsądniejszym rozwiązaniem są ubezpieczenia do kredytów. Dzięki takiemu ubezpieczeniu w trudnej sytuacji otrzymuje się wsparcie w spłacie pożyczki w banku. Dajcie znać, czy bylibyście tym zainteresowani.
TenJaneczęk

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: TenJaneczęk »

Moim zdaniem najlepszym sposobem na zapewnienie sobie finansowego bezpieczeństwa jest znalezienie sobie dochodu pasywnego. Polega to w głównej mierze na inwestowaniu, wynajmowaniu mieszkania itp. Ogólnie to jest najlepszy sposób na dodatkowe dochody, ale niestety słabo praktykowane u nas w kraju.
XxBARTOSZĘKxX

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: XxBARTOSZĘKxX »

Myślę, że ta tematyka u nas w kraju jest bardzo pomijana i w ogóle wydaje mi się, że tematyka pieniędzy w naszym kraju jest tabu. Zdecydowanie będzie trzeba to przełamać. Ja sam uważam, że powinniśmy otwarcie o tym temacie mówić. Na pewno warto pomyśleć o oszczędnościach jak chcemy mieć finansowe bezpieczeństwo.
CiekawyKsawćiu

Re: Finansowe bezpieczeństwo

Post autor: CiekawyKsawćiu »

Zdecydowanie tematyka bezpieczeństwa finansowego jest pomijana w naszym społeczeństwie i w ogóle tematyka finansów mocno jest pomijana. Nie wiem czemu w szkole się tego nie uczy. Większość osób zaczyna dbać o swoje finanse w okolicach 30 r.ż to jest zdecydowanie za późno.
ODPOWIEDZ