Firmowe konflikty

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
beebee
Posty: 145
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:28

Firmowe konflikty

Post autor: beebee »

Niestety nie wszystkie sprawy w firmie da załatwić się polubownie. Czasami pracownicy zdecydują sie niesłusznie na kroki prawne z którymi my musimy sobie później radzić. Dlatego też, warto się czasem zdecydować na pomoc doświadczonych ludzi z http://erzecznikpatentowy.pl/ . Dzieki temu łatwiej jest poradzić sobie z konfliktami. Czasami sprawy dużo szybciej się w ten sposób rozwiązaują.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Firmowe konflikty

Post autor: emki920 »

Wielu pracowników i pracodawców może mieć ze sobą konflikty. Ostatnio słyszałam nawet o takim problemie, jak koszty badań specjalistycznych, kiedy jest podejrzenie choroby zawodowej. Problem był w tym, kto ma pokryć koszty takich badań. Nawet udało mi się znaleźć artykuł na ten temat na stronie https://www.portalbhp.pl/choroby-zawodo ... -7344.html Koniecznie zerknijcie.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Firmowe konflikty

Post autor: Tadek99 »

Witam,bardzo zalezy mi na rozwiązaniu sporu biznesowego. Co sądzicie o tym,zeby przekonac swojego partnera biznesowego na nowe inwestycje w firmie? Dokładnie zalezy mi na tych https://www.tsg-solutions.com/pl/ Co sądzicie? Proszę o rady,bo już nie mam pomysłu co robic.
ODPOWIEDZ