Gięcie blachy

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
bakus1000
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:13

Gięcie blachy

Post autor: bakus1000 »

Posiadam duża ilość metali do obróbki. Będąc bardziej precyzyjnym są to blachy, które docelowo muszą zostać odpowiednio wygięte. Szukam firmy, która zajmie się takim zleceniem. W necie znalazłem same dobre słowa o usługach https://obex.pl/ . Podobno działają na rynku od wielu lat i mają spore doświadczenie w takich sprawach. Chyba skorzystam z ich usług bo wyglądają na fachowców w dziedzinie obróbki metali.
Mamy chronić się nawzajem, ale nie przed wszystkim. Nie przed prawdą. Oto co znaczy kogoś kochać, ale pozwolić mu być sobą.
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Gięcie blachy

Post autor: Przemekk »

Oferta producenta i dostawcy blach oraz elementów blaszanych: http://www.perfopol.pl/pl/ również gięcie blach opiewa. Myślę, że z tą firmą możesz podjąć współpracę na pewniaka. Mają przeszło 25 letnie doświadczenie i dysponują nowoczesnymi krawędziarkami numerycznymi do gięcia metalu.
Awatar użytkownika
Bajlanda
Posty: 28
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:21

Re: Gięcie blachy

Post autor: Bajlanda »

Potrzebne będą nam specjalistyczne środki smarne do obróbki blach oraz rur i zastanawiam się, czy je zamówić u firmy Lapena http://www.lapena.pl/ . Mają szerokie grono klientów biznesowych i są uznanym dostawcą takich produktów dla przemysłu. Są również znani z optymalizacji i redukcji kosztów w procesach produkcyjnych. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 180
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

Re: Gięcie blachy

Post autor: Malewicz »

Jeśli chodzi o usługi takie jak gięcie blach czy wypalanie metodą gazową, plazmową, laserową lub wodną to sprawdzi wam się znakomicie firma CHP z Katowic https://chpgroup.eu/ To bardzo profesjonalna firma, działają solidnie, rzetelnie i terminowo, zdecydowanie dobrze nam się z nimi współpracuje bo i cenowo jest w porządku.
GrzesiekŚ

Re: Gięcie blachy

Post autor: GrzesiekŚ »

Niestety nigdy nie korzystałem z ich usług. Sam od dłuższego czasu współpracuję wyłącznie z firmą https://yachtconstructions.pl/obrobka-s ... giecie-rur. Specjalizują się w obróbce skrawaniem metali, spawaniu rur oraz innych usługach spawalniczych. Ponadto zajmują się także precyzyjnym cięciem wodą. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze oraz nowoczesnym maszynom są w stanie zaoferować rzetelne, profesjonalne i terminowe usługi w przystępnych cenach.
ODPOWIEDZ