Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
sesna
Posty: 107
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:38

Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: sesna »

Może mi ktoś poradzić w takiej nietypowej sprawie ...? Nie to, że chcę unikać płacenia czynszu, ale dostałam pismo, że mam zapłacić ponad 10 tys za zaległość sprzed kilku lat . Skąd mam mieć takie pieniądze? Na raty nie chcą tego rozłożyć, bo już pytałam. Da się jakoś od tego odwołać czy coś?
Awatar użytkownika
lipsa
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2019, 23:16

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: lipsa »

Do mecenasa idź do kancelarii Klisz i Wspólnicy. Oni dużo takich spraw z gminą prowadzą. Ja w necie ich znalazłam i mi pomogli. Z Wrocławia są . Z takimi długami z czynszu to nie ma żartów, bo komornika na ciebie naślą. Prawnik ci powie na czym stoisz i w ogóle. Nawet gdzieś na stronie maja informację, że pierwsze spotkanie jest darmowe także o nic się nie martw. Generalnie całe koszty nie wyszły wysokie.
Awatar użytkownika
FunnyBunny
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:56

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: FunnyBunny »

Jakiś fachowiec na pewno tu dużo pomoże. Na forum może być ciężko z rzetelną pomocą.

kły obrotowe
Powietrze smakowało jakby ktoś je gotował całymi godzinami, a potem zaczekał, aż wystygnie.
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2019, 16:03

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: Olkka »

Jeśli chodzi o Warszawę, to mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego, radca prawny z dużym doświadczeniem. Na pewno podpowie co robić.
Awatar użytkownika
Gabar
Posty: 145
Rejestracja: 26 cze 2019, 13:20

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: Gabar »

Pewnie kredyt będzie potrzebny, napisz może umorzą chociaż odsetki :)
Awatar użytkownika
domin
Posty: 170
Rejestracja: 19 mar 2019, 13:49

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: domin »

W takim przypadku warto skorzystać z pomocy radcy prawnego - myślę, że ta pomoc będzie nieoceniona i pozwoli Ci podjąć odpowiednie kroki. Ja od siebie polecam kancelarię radcy prawnego https://tatianaparma.pl/ Mam nadzieję, że szybko uda Ci się rozwiązać ten problem.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 372
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: emki920 »

Widzę, że na pewno konieczna będzie tutaj pomoc prawna, więc polecam zgłosić się do https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ Oni takimi sprawami zajmują się na co dzień, a co najważniejsze - zajmują się takimi sprawami skutecznie, a domyślam, że to jest dla Ciebie najważniejsze.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 35
Rejestracja: 23 sie 2019, 13:57

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: katpat »

Odpowiedni wybór pożyczki jest bardzo ważny - nie można po prostu wziąć pierwszej, która rzuci się w oczy, bo jest duże prawdopodobieństwo, że będzie niekorzystna. Niestety, z różnych powodów może się okazać, że ciężko nam będzie samodzielnie otrzymać pożyczkę na dobrych warunkach (lub w ogóle). Z tego też powodu zdecydowanie polecam zwracanie się do pośredników kredytowych, którzy będą w stanie nam pomóc. Mogę polecić chociażby https://splatapozyczek.pl/. Będą prawdopodobnie w stanie pomóc nawet tam, gdzie inni rozkładali ręce.
styśkowa

Re: Gmina mnie ściga za zaległy czynsz co robić?

Post autor: styśkowa »

Skontaktuj się z kancelarią Lexa, specjalizują się w działaniach anty egzekucyjnych i oddłużaniu. Mają sposoby by pomóc dłużnikom nawet chronić majątek jaki mają.
ODPOWIEDZ